+ Yorum Gönder
Bilgisayar Dünyası ve Donanım & Driver Forumunda AirTies AP-301 Modem Driver Konusunu Okuyorsunuz..
 1. HAYAT
  Devamlı Üye

  AirTies AP-301 Modem Driver

  AirTies AP-301 Modem Driver Hakkında


  AP-301,
  Kablosuz -Erişim Noktası- Tekrarlayıcı- Köprü,

  AP-301 ile 54Mbps hızında kablosuz ağ kurun, AirTies Mesh Teknolojisi ile genişletin, kablolu cihazlarınızı kablosuz ağınıza dahil edin.

  3 Fonksiyon bir arada: Kablosuz Mini Erişim Noktası-Tekrarlayıcı-Köprü

  AirTies AP-301 802.11 b/g standartlarına uygun, 54 Mbps veri iletişim hızına sahip, Kablosuz Erişim Noktası (Access Point), Tekrarlayıcı (Repeater) veya Köprü (Bridge) olarak çok fonksiyonlu kullanılabilen bir kablosuz iletişim cihazıdır.

  AP-301 en gelişmiş şifreleme standartları olan WEP, WPA ve WPA2 desteği ile kablosuz ağınızın güvenliğini sağlar. Erişim denetimi özelliği sayesinde kablosuz ağınıza bağlanacak kullanıcıları MAC adreslerine göre belirleyebilir, istemediğiniz kullanıcıların kablosuz ağınıza bağlanmalarını engelleyebilirsiniz.

  “Erişim noktası” özelliği ile kablolu bir ADSL modeme AP-301’i Ethernet portundan bağlayarak kablosuz yerel ağınızı oluşturabilir, kablosuz özelliğe sahip bilgisayarların Internet’e erişimini sağlayabilirsiniz.

  AP-301 “tekrarlayıcı” olarak kullanıldığında ise kablosuz ağın kapsama alanını genişletmeyi sağlar. Bunun için AirTies Mesh Teknolojisi’nden yararlanır.

  AirTies Mesh Teknolojisi® ile çok katlı ya da betonarme yapılarda, geniş alanlarda ortaya çıkan sinyal zayıflaması ve kapsama alanı sorunları çözülür. AP-301 kullanılarak iletişim kalitesinden ödün vermeden kablosuz kapsama alanı maksimum ölçüde genişletilebilir. Bilgisayarlar en iyi sinyal aldıkları AP-301’e bağlanır ve AirTies Mesh Network üzerinden internete ya da kablolu bilgisayar ağına ulaşır. Bu şekilde, kablosuz kapsama alanı maksimum ölçüde genişletilirken aynı zamanda duvarların kablosuz sinyalleri zayıflatma etkisi giderilmiş olur.

  AP-301’i Köprü (Bridge) modunda çalıştırarak Ethernet portlu yazıcınızı ya da kablosuz özelliği olmayan bilgisayarınızı (PC, Mac OS) kablo kullanmadan mevcut kablosuz ağınıza bağlayabilirsiniz

  http://www.airties.com/firmwares/AirTies_AP-301_FW_0.1.0.8.bin
 2. Acil

  AirTies AP-301 Modem Driver isimli yazıya yorum yazın.

 3. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder


airties ap-301 driver,  airties ap 301 driver,  airties ap-301 driver download,  airties ap-301 kurulum cd si