+ Yorum Gönder
Aşka Dair Yazılar ve Dostluk Sözleri Forumunda Kardeşlik Sözleri Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Mine
  Devamlı Üye

  Kardeşlik Sözleri
  Anlamlı Kardeşlik Sözleri

  Gülmek senin ıcıHer dostluğun gökyüzünde bir meleği varmış, yeryüzünde biten her dostluk için gökyüzünde bir melek ağlarmış, sana ant olsun ki bizim meleğimiz asla ağlamayacak…n bir tutku olsun…olurda bir gün ağlarsan eğer o da mutluluktan olsun…

  Evet arkadaşım!gülmek varken surat asmak niye,güldürmek varken ağlatmak niye,güzel sözler söylemek varken,kalpleri kırmak niye? hayat çok kısa arkadaşım ve bu dünyadaki hiç bır sey kırılan kalplere değmez.

  Zengin; çok mala sahip olana denmez, zengin kalbi olana denir. Kalp zenginliğinden mahrum olan kimse, ne kadar geniş servete sahip olursa olsun yine fakirdir. Tamamı ve hırsı sebebiyle de halk nazarında hakirdir. Kalbi zengin olan kimse de ne kadar fakir olsa herkesin nazarında muhteremdir.

  Sakın üzmesin seni karşılıksız Sevgiler bağrına taş basarsın acılar bir gün diner giden gitsin aldırma yangınlarda söner sakın bakma arkana krallar önde gider

  Gün gelir bir gün yanlız kalırsan. akı verirse iki damla gözyaşı gözünden canlanırsa anıların birden bire beni hatırla…
 2. Eleman
  Devamlı Üye

  Kardeşlik çok önemlidir. Aynı kandan aynı candan bir insanın varlığı insana güven duygusunu yaşatmaktadır. En az senin kadar senin dertlerine üzülen bir insanın varlığını bilmek insanı mutlu etmektedir İnsanlar kardeşlerinin kıymetini bilmeli ve onları aramayı ihmal etmemelidirler.
+ Yorum Gönder