+ Yorum Gönder
Aşka Dair Yazılar ve Dostluk Sözleri Forumunda En İçten Dostluk Sözleri Kardeşlik Sözleri Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Mine
  Devamlı Üye

  En İçten Dostluk Sözleri Kardeşlik Sözleri
  sana sırtımı dayamaktan o kadar çok güven duyuyorum ki sanki sende kendimmiş gibisin sözüde gerçek dostlara söylenecek gerçek bir sözdür.

  Kimsesiz zamanların yalnızlığında,aydınlık diyarların masalsı görüntülerinde,küçük bir çocuk yüreğinin annesine olan sevgisi değerinde bir merhaba dostum nasılsın.

  …Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.

  …Gönüller birdir dünyalar ayrı olsa da. Arkadaşlıklar,sevgiler,aşklar yalan olsa da umrumda değil dünya yansada biz dostu unutmayız dost uzakta olsada.

  …Dost deniz kenarındaki taşlara benzer.Önce tek tek toplarsın sonra birer birer denize atarsın ancak bazılarına kıyamazsın.İşte sen o kıyamadıklarımdansın.

  …Zaman gelir yollarına kar yağar,etrafını hüzün bulutları sararsa,ne zaman bir dosta ihtiyaç duyarsan dost olabildiğim kadar burdayım.

  …Hep zamana yenik düştük esiri olduk anlamsız koşuşturmaların.ama bir kez adını yüreğimize kazıdığımız dostlarımızı hiçbir zaman unutmadık.

  …Sen gülerken yanındakilerde güler ama ağlarken yalnız ağlarsın onun için öyle bir ağaca yaslan ki asla yıkılmasın öyle bir dost edin ki seni asla bırakmasın.

  …Başkalarına kendinden fazla değer verme. Ya onu kaybedersin, ya da kendini mahvedersin. Terk edenden alınacak en büyük intikam , ona kupkuru, sevgisiz gözlerle bakmaktır. 2. Eleman
  Devamlı Üye

  Dostluk kardeşlik gibidir. İnsanın kan bağının olmadığı bir insan ile kardeş gibi hissetmesidir. İnsanlar dostluk kurmay çok ihtiyaç duyarlar bazen insan yakının da olan insanlara içini dökememekte yargılanmaktan ve anlaşılmamaktan korkmaktadır. O nedenle kendisine yakın hissettiği dostları ile dertleşmekte dertlerini ve sevinçlerini arkadaşları ile paylaşmaktadır.
+ Yorum Gönder


kardeşlik sözleri,  dostluk kardeşlik sözleri,  kardeşlik dostluk sözleri,  kardeslik sozleri,  dostluk ve kardeşlik sözleri,  kardeş sözleri