+ Yorum Gönder
Aşka Dair Yazılar ve Dostluk Sözleri Forumunda Unutulmayan Arkadaşlara Dostluk Sözleri Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Mine
  Devamlı Üye

  Unutulmayan Arkadaşlara Dostluk Sözleri
  bazen senin bir arkadaşın ummadığın bir anda gitmek zorunda kalır işte bunun gibi durumlar için sen gittin ya senin yerini hiç kimse dolduramadı arkadaşım demeniz en güzel sözdür.

  Acıların bir kum tanesi kadar küçük,mutlulkların nisan yağmuru kadar bol olsun.Hayatta bir kere ağlarsan oda mutluluk olsun.Dostum.


  Zaman gelir yollarına kar yağar,etrafını hüzün bulutları sararsa,ne zaman bir dosta ihtiyaç duyarsan dost olabildiğim kadar burdayım.


  Koca bir çölde kum tanesi olmak yada okyanusta su damlası ama en güzeli milyonlarca insan arasında senin arkadaşın olmak.


  Hep zamana yenik düştük esiri olduk anlamsız koşuşturmaların.ama bir kez adını yüreğimize kazıdığımız dostlarımızı hiçbir zaman unutmadık.


  Dostluk ağlamaksa, yüreğindeki acıyı paylaşmaksa, üzüldüğünde sıcak bir kucaksa ve dostluk için ateşe atılmaksa, dünya durana, can bedenden çıkana dek sevdiğimsin.


  Sen gülerken yanındakilerde güler ama ağlarken yalnız ağlarsın onun için öyle bir ağaca yaslan ki asla yıkılmasın öyle bir dost edin ki seni asla bırakmasın.


  Kimsesiz zamanların yalnızlığında,aydınlık diyarların masalsı görüntülerinde,küçük bir çocuk yüreğinin annesine olan sevgisi değerinde bir merhaba dostum nasılsın. 2. Eleman
  Devamlı Üye

  Dostluk önemli bir olgudur. İnsanın kendisini kendisi kadar düşünen bir insanın olması kendisi ile üzülen kendisi ile sevinen mutluluklarını ve hüzünlerini paylaşabileceği bir insanın varlığı insana huzur vermektedir. İnsanın yanında utanmadan ağlayabileceği birinin varlığı çok önemli ve değerlidir.
+ Yorum Gönder


unutulmayan dostluk sözleri,  unutulmaz dostluk sözleri,  unutulmaz arkadaşlık sözleri,  unutulmayan arkadaşlar,  unutulmayan arkadaşlara sözler,  unutulmaz arkadaş sözleri