+ Yorum Gönder
Aşka Dair Yazılar ve Dostluk Sözleri Forumunda Etkileyen Arkadaş Sözleri Dostuma Sözler Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Mine
  Devamlı Üye

  Etkileyen Arkadaş Sözleri Dostuma Sözler
  Etkileyen Arkadaş Sözleri Dostuma Sözler

  Hep zamana yenik düştük esiri olduk anlamsız koşuşturmaların.ama bir kez adını yüreğimize kazıdığımız dostlarımızı hiçbir zaman unutmadık.

  …Sen gülerken yanındakilerde güler ama ağlarken yalnız ağlarsın onun için öyle bir ağaca yaslan ki asla yıkılmasın öyle bir dost edin ki seni asla bırakmasın.

  Herkes gitse bile yüzümde gülücük yanımda kankam kalır.

  cefaLarı birLikte çekmedik mi? ahh ße kankam, ßiz de sevmedik mi?

  SanmasınLar "Y ı k ı L d ı k" SanmasınLar "Ç ö k t ü k"! Bir Başka Bahar İçin Sadece Yaprak Döktük!

  Gidenlerin ardından yanımda tek kalandır kankaM!

  …Başkalarına kendinden fazla değer verme. Ya onu kaybedersin, ya da kendini mahvedersin. Terk edenden alınacak en büyük intikam , ona kupkuru, sevgisiz gözlerle bakmaktır.

  …Yaşam gülmeyi ,sevgi hak etmeyi, vefa unutmamayı, dostluk sadık kalmayı bilenler içindir.UNUTULMADIN!

  …Gülerken herkes eşlik eder, ya ağlarken. Başarılara herkes ortak olur, ya yenilgilere. Öyle bir dost edin ki; kötü gün kapını çalınca kapıya seninle beraber baksın.

  …Duygular vardır anlatılamayan, sevgiler vardır kalplere sığmayan, dostluklar vardır hiçbir şekilde yıkılmayan, bazı insanlar vardır asla unutulmayan
 2. Eleman
  Devamlı Üye

  Arkadaşlık çok önemlidir. İnsanın kendini anlayan bir arkadaşının olması kötü gününde yanında olan sevinçlerini paylaşan bir insanın varlığı çok önemli ve özeldir. Arkadaşlık kuracağınız insanları özenle seçmelisiniz rahat konuşabileceğiniz rahat paylaşım yapabileceğiniz insanlar ile arkadaşlık kurmak önemlidir.
 3. Ziyaretçi
  Benim bir dostum var onu asla unutup hakkını ödeyemem en iyi dileklerim onunla.
+ Yorum Gönder


arkadaşı etkileyecek sözler,  dostu etkileyecek sözler,  arkadaşları etkileyecek sözler,  dostuma sözler,  arkadaşlarını etkileyecek sözler,  dostu etkileyen sözler