+ Yorum Gönder
Aşka Dair Yazılar ve Dostluk Sözleri Forumunda Farklı Dostluk Sözleri Dostluğa Dair Anlamlı Güzel Sözler Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Mine
  Devamlı Üye

  Farklı Dostluk Sözleri Dostluğa Dair Anlamlı Güzel Sözler
  Farklı Dostluk Sözleri Dostluğa Dair Anlamlı Güzel Sözler

  Hep zamana yenik düştük esiri olduk anlamsız koşuşturmaların.ama bir kez adını yüreğimize kazıdığımız dostlarımızı hiçbir zaman unutmadık.

  …Sen gülerken yanındakilerde güler ama ağlarken yalnız ağlarsın onun için öyle bir ağaca yaslan ki asla yıkılmasın öyle bir dost edin ki seni asla bırakmasın.

  …Başkalarına kendinden fazla değer verme. Ya onu kaybedersin, ya da kendini mahvedersin. Terk edenden alınacak en büyük intikam , ona kupkuru, sevgisiz gözlerle bakmaktır.

  …Yaşam gülmeyi ,sevgi hak etmeyi, vefa unutmamayı, dostluk sadık kalmayı bilenler içindir.UNUTULMADIN!

  …Gülerken herkes eşlik eder, ya ağlarken. Başarılara herkes ortak olur, ya yenilgilere. Öyle bir dost edin ki; kötü gün kapını çalınca kapıya seninle beraber baksın.

  …Duygular vardır anlatılamayan, sevgiler vardır kalplere sığmayan, dostluklar vardır hiçbir şekilde yıkılmayan, bazı insanlar vardır asla unutulmayan

  …Hayata değer bir yaşam, sevmeye değer bir aşk, dostluğa değer bir arkadaşlıktan asla vazgeçme.Ne eksik ne fazlasını ara ve seni üzenle asla uğraşma !

  …Mutluluğun peşinden koşma mutluluk senin peşinden koşsun ve hayatta öyle mutlu ol ki gözlerinde akan bir damla yaş arayıp da bulamayanların sadakası olsun.

  …Belki diyorum; SEVGİ nin ne demek olduğunu biliyoruz ama GENÇLİĞİN ne demek olduğunu anladığımızda bu dünyadaki işimiz bitmiş olacak 2. The_MEncH
  Özel Üye

  Anlatmaya çalıştıklarımızın ne önemi var ; sadece anlaşıldığımız kadarız, ötesi yok
+ Yorum Gönder


dostluğa dair sözler,  dostluğa dair,  dostluğa dair anlamlı sözler,  dostluga dair guzel sozler,  dostluğa dair güzel sözler,  dosta dair sözler