+ Yorum Gönder
Bilgisayar Bilgileri ve Dosya uzantıları Forumunda KNIGHT dosya uzantısı Knight Online Dosyaları Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Gizli @ yara
  Özel Üye

  KNIGHT dosya uzantısı Knight Online Dosyaları
  KNIGHT dosya uzantısı Knight Online Dosyaları


  Dosya Adı: KNIGHT Dosyası
  Dosyanın Tam Adı: Knight Online Dosyaları
  Dosya Açıklaması: Knight Online veya Metin 2 gibi oyunlarda hile yapmak birçok kişi tarafından çok aranır. her ne kadar bazıları bunu başarsa da yapabildikleri birkaç düpe veya bazı ekstra programlarla Exp puanı almaktan öte gitmez.

  Ayrıca aylarca uğraşarak geliştirdiğiniz bir karakterin ban yemesi ve silinmesi çok can sıkıcı olabilir ve oyunu bırakmanıza sebep olabilir.

  Sitemiz her ne kadar bu tip bir amaca hizmet etmiyor olsada ziyaretçilerin bir kısmı oyundaki dosyaları öğrenmek istiyor. bunun için toplu linklerin bulunduğu bu sayfayı yazdım. aşağıdaki linklerden amacınıza belirli ölçüde ulaşabilirsiniz:

  --- ÇALIŞMADAN EXP ALMAK ---

  Otomatik EXP almak için Ok atma vb. hileler için KOXP Linkleri aşağıdadır, programı kurduktan sonra Oyunu açtığınızda progarmın kısayol tuşları ile karakteriniz otomatik ok atmaya başlar. Aman dikkat büyük yaratıkların yanında denemeyin.

  Çinli Koxp sitesi:
  http://www.tianhuoko.com

  Amerikan Koxp sitesi:
  http://www.koxp.ovh.org/download.php

  Dikkat: bu hareket ban sebebidir.sonra suçu başkasında aramayın.  --- OYUN DOSYALARINI BOZMAK ---
  Bu işlem için en garantili yol Hex Editor ile kurcalamaktır ama biraz uzmanlık gerektirir. normal programlara aşağıdaki dosya linklerinden ulaşabilirsiniz:  n3pmesh ve n3cpart gibi diğer dosyalar : Karakterlerin görünümleri bu dosyadadır, bunu bozmak size birşey kazandırmaz, şansınız varsa karakterinizin elbisesini yeşil yapabilirsiniz ama bu sadece sizin bilgisayarınızda geçerli olur:


  Kullanılan Programlar: Knight Online Oyunu 2. Acil

  KNIGHT dosya uzantısı Knight Online Dosyaları isimli yazıya yorum yazın.

 3. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder