+ Yorum Gönder
Frmacil İslamiyet ve Dualar Forumunda Cumanız mübarek olsun vakitler hayır olsun şerler def olsun Konusunu Okuyorsunuz..
 1. matematikçi
  Devamlı Üye

  Cumanız mübarek olsun vakitler hayır olsun şerler def olsun
  Cumanız mübarek olsunvakitler hayır olsun..şerler def olsun hakkında
  Ayet


  İmanlarını bir kat daha arttırsınlar diye müminlerin kalplerine güven indiren O'dur. Göklerin ve yerin orduları ALLAH'ındır. ALLAH bilendir, her şeyi hikmetle yapandır.

  Fetih / 4.

  Hadis
  Kim Allah Teala yolunda bir gün oruç tutsa, Allah onunla ateş arasına, genişliği sema ile arz arasını tutan bir hendek kılar

  Hz. Muhammed (s.a.v.)

  Söz
  Dünyada şeytanın karnını deşen bir bıçağa benzeyen oruçtan daha fazla şeytan öldürücü, nefsin kanını dökücü bir şey var mı?

  Hz. Mevlâna (k.s.)

  Dua

  Ey bütün hamd ü senâların biricik mercii Yüce Rabb'imiz! Hazinelerinden bizlere lutfettiğin bütün nimetler, kalblerimizi donattığın tüm zînetler ve ruhlarımıza sevdirdiğin topyekün güzellikler için biz de Sana hamd ve şükranlarımızı arz ediyoruz.Bahtına düştük, halimize merhamet eyle ve lütfen bu kadar ikram ve ihsanda bulunduktan sonra bunları geri almak suretiyle bizi ikab etme.. hoşnutluğundan mahrum bırakmak suretiyle cezalandırma!..

  Âmîn Âmîn Âmîn..

  Allahümme salli ala seyyidina muhammedin ve ala alihi salaten te’dilü cemi’a salevati ehli mehabbetike ve sellim ala seyyidina muhammedin ve ala alihi selamen ya’dilü selamehüm. 2. matematikçi
  Devamlı Üye

  Ey sevdiği kullarını hiç yalnız bırakmayan Mevlâ'mız!Sen bizim için lütufkâr namına lâyık yegâne Zatsın.Biz muhtaç kullarını riayet ve inayetinle, insî ve cinnî şeytanların asla ulaşamayacağı sıyanet kalene al.Etrafımızı muhafaza surlarınla kuşat. Düşmanlıkla oturup kalkan kötü niyetli kimselerin şerlerinden bizi muhafaza buyur, ey koruyup gözetenlerin en güzeli Rabb'imiz.(CUMANIZ MÜBAREK OLSUN)
+ Yorum Gönder


cumanız mübarek olsun,  hayirli cumalar mesajlari,  hayirli cumalar mesaji,  cumalar mesajları,  hayirli cumalar,  cumaniz mubarek olsun