+ Yorum Gönder
Frmacil İslamiyet ve Dualar Forumunda En Etkili Aşık Etme Duası Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Suskun Karizma
  Devamlı Üye

  En Etkili Aşık Etme Duası
  En Etkili Aşık Etme Duası hangisidir


  Bu duayı gerekli şartlar tam olduğu halde bir kimseyi aşık etmek ve celp etmek istenirse, Allahın izniyle yedi kat kalenin dibinde zincirle bağlı olsa gelir. Çok defa denenmiş olup sahihtir…

  kaidesi şöyledir:

  Ay büyüdüğü zamanda bir yatsı namazından evvelinde bir temiz boy abdesti alınır. Yatsı namazı kılındıktan sonra niyt ederek iki rekat hacet namazı kılarsın. Birinci rekatta Fatihadan sonra amener resuluyu okursun. ikinci rekatta fatihadan sonra üç kuluhuvallahu ahad okurnur. selam verdikten sonra nyetini söylersin.

  Sonra 1 ayetel kürsü üç kuluhuvallah ve üç salavat okur Yasin suresini okumaya başlarsın. Birinci mübin’e gelince aşşağıdaki duayı 3 kere okursun ve kaldığın yerden devam edersin. ikinci mübinde yine aynı şekikle aşşağıdaki duayı 3 kez okursun ve kaldığın yerden yasini okumaya devam edersin. Bu şekilde yedi mübin kelimesine kadar okumaya devam eder ve bitirirsin.
  Ve buna üçgün devam edersin.

  Eğer gelmez ise dördüncü gün ynı şeyi yapmaya devam edersin. Ama bukez aşşağıdaki duayı yedişer defa okuyarak yaparsın.
  bunada üçgün devam ettin ve olmadı ise yine aynı şekilde okumaya devam edersin fakat bukez aşşağıdaki duayı 40 kez tekrarlayarak okursan Wallahul azim zincire vurulan olsa dayanamaz gelir. Pek çok kez sınanmış, gayet mücerreptir.

  okunacak dua şöyledir.:

  Mey yeşfa’şefaaten hasenetey yekül lehu nesiybüm minha ve mey yeşfa’şefaaten seyyietey yekül lehu kiflüm minha ve kanellahü ala külli şey’im mukite. Veiz huyyitüm bi tehiyyetüm ve heyyü bi aysene minha. ervuddu ha innallahe kane ala külli şeyin hasiba. Allahü la ilahe illa hüve la yecme anneküm ila yevmil kıyameti la reybi fihy vi men estek minnallahü hadisa
 2. Gülşen
  Devamlı Üye

  Karşınızdaki insanın iradesine etki etmeye çalışmak çok doğru değildir. Günlerden bir gün bir kişi evlenmek istediği kızın nasibine yazılması için dua istemek için peygamberimize gitmiş Aşık olduğu kız ile evlenmek için peygamber efendimizden dua istemiş ama peygamberimiz ne olursa olsun evleneceği kişinin değişmeyeceği eğer şayet kaderinde varsa olacağını yoksa duanın evlenilecek kişiyi değiştirmeyeceğini söylemiştir.
+ Yorum Gönder


aşık etme duası denenmiş,  zincire vursan yine gelir duasi,  evlenme duası denenmiş