+ Yorum Gönder
Frmacil İslamiyet ve Dualar Forumunda Sevdğini Kendine Bağlama Duası Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Suskun Karizma
  Devamlı Üye

  Sevdğini Kendine Bağlama Duası

  Sevdğini Kendine Bağlamak için edilecek dua


  Kaçanı geri getirmek için aşağıdaki yazılı olan “Vedduha” suresini 1 kere, duayı 170 kere oku. Duhâ Suresi yazılı nüshayı karanlık bir yerde veya bir kitap arasında sakla: (Arapça yazılacak)

  Bir kere: “Vedduha velleyli izâ secâ mâ veddeake Rabbüke vemâ kalâ vele’l-Ahiretü hayrun leke mine’l-Ülâ velesevfe yu’tıyke Rabbüke feterdâ. Elem yecid ke yetimen fe evâ ve vecedeke dâllen fehedâ vevecedeke âilen fe ağnâ. Fe-emme’l-yetime felâ tekhar ve emme’s-sâile felâ tenhar ve emmâ binimeti rabbike fehaddis.”

  Cuma gecesi kalkıp abdest alarak kıbleye karşı dönüp otur ve önce “vedduha” suresini bir kere sonra da eşinin üzerine değmiş bir elbiseyi, saç telini veya başka bir eşyayı önüne koy, 170 kere şu duayı oku:

  170 kere: “Allahümme ya câmiannâsi liyevmin lâ raybe fih. İnnallahe lâ yuhlfiü’l-mîad. İcma’ beynî ve beyne Hakan bin Hatice.”

  Okuma sırasında günlük veya ödağacı yakıp odanı güzel bir koku ile kokulandır.

  Arapça parçayı katlamadan karanlık bir yere koy ve sadece geceleri okuyacağın zaman çıkar. Ona bakarak yoğunlaş ve bir kere yukarıda bu kâğıdın başında yazılı olan Duha Suresini okuduktan sonra alttaki Türkçe harflerle yazdığım duayı 170 kere oku ve Arapça nüshayı ortadan kaldır.
 2. Gülşen
  Devamlı Üye

  İnsanlar sevdiklerinden ayrıldıklarında bu durumu kabul edememekte ve bu durumun değişmesi için dualara sarılmaktadırlar. Dualar evet etkili olabilir geri getirmek için yalnız yapılan dualar sevdiğiniz ile evlenmenizi sağlayacak kadar etkili olmaz çünkü insanın kimin le evleneceği kaderdir ve kader değişmemektedir.
+ Yorum Gönder


VED-DUHA baglama