+ Yorum Gönder
Frmacil İslamiyet ve Dualar Forumunda Rızık bolluğu için her sabah okunacak zikir Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Asel
  Bayan Üye

  Rızık bolluğu için her sabah okunacak zikir
  Rızık bolluğu için her sabah okunacak zikir hakkında bilgi


  Rızık bolluğu için,rızkın artması için,mala-mülke kavuşmak için,dünyalık sıkıntılardan kurtulmak için her sabah okunacak zikir:

  Her gün sabah namzından sonra (72) adet “YA BASIT CELLE CELALÜH” zikrini çekmeye devam eden kimse kısa zamanda rızık sıkıntısından kurtulur.Bol rızka,mala-mülke kavuşur.Ayrıca dünyalık sıkıntılarından da kurtulur.

  Tarafımdan denemiş ve çok faydası görülmüş bir zikirdir.İki dakikanızı bile almayacak bu zikri çekin en kısa zamanda etkisini göreceksiniz.Ben her nmazdan sonra çekmeye çalışıyorum.

  Allah kendisinden başka kimseye muhtaç etmesin cümle kullarını.Şuna yürekten inanıyorum ki Allah’a güvenip duanızı ederseniz mutlaka kabul olur.yalnız acaba kabul olurmu diye düşünmeyin, mutklaka olacak diye düşünün ve dua etmeye devam edin.Zaten duaya devam etmeniz duanızın kabul olduğuna işarettir.

  BASIT:Lutuf ve hikmetiyle istediğinin rızkını açıp genişleten.Darlık ve sıkıntıdan kurtaran,genişletip açana,yayan.. anlamındadır. 2. Abdulnasır
  Devamlı Üye

  Her sabah namazından sonra"Ya Basit Celle Celalüh"zikrini her kim devamlı çekerse mal ve mülke kavuşur zengin olur,dünyalık sıkıntı ve rahatsızlıklarından kurtulur.
+ Yorum Gönder


rızık bolluğu için dua,  sabah namazından sonra okunacak dua ve zikirler,  sabah rızık duası,  sabah okunacak zikirler,  rızık bolluğu için okunacak dua,  sabah namazından sonra okunacak rızık duası