+ Yorum Gönder
Frmacil İslamiyet ve Dualar Forumunda El- Mü'min ERsmasının Faydaları Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Asel
  Bayan Üye

  El- Mü'min ERsmasının Faydaları
  El- Mü'min ERsmasının yararı


  EL-MܒMİN:Kullarına vadinde,verdiği sözde sadık olan,kalplerde iman nurunu yakan,ve her türlü korkudan kurtarıp,güvenliğe kavuşturan.Eman ve meniyet sahibi.

  Zikir adedi:(136)

  Özellik ve faydaları:

  Bu ismin zikrine devam eden kimsenin gönlü nurlarla dolar.Dünya ve ahiret işlerinin dengeli bir şakilde yoluna girmesini isteyen kimse,bu ismin zikrine devam etmelidir.
  Düşmanına üstün gelmek ve onu etkisi altına almak isteyen her gün 136 defa bu ismin zikrine devam etmelidir.
  Her gün sabah namazından sonra 267 defa okuyan ve sürakli zikreden kimse,sıkıntıta düşmez,kimseye muhtaç olmaz.Dilini yalan girmez,küfür ve “kelam veya dil fuhşu” denile kötü şeylerden,çirkin sözlerden korunur.
  Özel istek ve ihtiyaçları bulunan kimseler her gün “136″ defa olmak üzere “43″ gün “EL-MܒMİN” isminin zikrine devam etmeli ve sonra isteyeceğini Allah’dan istemelidir.Bu süre içinde isteği mutlaka yerine getirilir.
  her gün adet haline getirip bu isme”137″ kere bir bardak suya okuyup üfleyerek içen kimse,evham ve vesveseden kurtulur.Aşağılık kompleksine düşmez.İçi aydınlık olur,kalbi nurlanır.Basireti açılır ve her türlü haksızlık ve kötülüklerden uzaklaşır.herkes tarafından sevilip sayılır.Her türlü baskı ve zorluklardan,sıkıntıdan ve darlıklardan kurtulur.
  Bu mübarek ismi “136″ defa yazıp üzerinde taşıyanlar cin ve şeytan şerrinden korunur. 2. Abdulnasır
  Devamlı Üye

  El Mü'min sabah namazlarından sonra sürekli ve 267 defa okuyan kimse sıkıntıya düşmez,kimseye muhtaç duruma düşmez,diline yalan söz girmez dilini kötü sözlerden korur.
+ Yorum Gönder