+ Yorum Gönder
Biyografi ve Düşünürler ve Flozoflar Forumunda Robert Sutton Harrington Kimdir Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Robert Sutton Harrington Kimdir
  Robert Sutton Harrington Kimdir Hayatı kısaca 2. HaKHaN
  Özel Üye

  Robert Sutton Harrington Hakkında Kısaca Bilgi

  dss.gif
  Robert Sutton Harrington (21 Ekim 1942 - 23 Ocak 1993) ABD Deniz Gözlemevi (USNO) çalışmış bir Amerikalı astronom oldu. Harrington Newport News, Virginia yakınlarında doğdu. Babası bir arkeolog oldu. O iki kızı, Amy ve Ann ile, 1976 yılında Betty-Jean Maycock ile evlendi. [1]
  Harrington USNO çalıştı. Orada başka bir astronom, James W. Christy, her ne kadar, Plüton'un uydu Charon olduğu ortaya çıktı. [1] Bu nedenle, bazı Harrington Charon bir co-keşfeden olarak kabul Pluto, en görüntüler çıkıntı keşfettikten sonra onunla istişare Christy genellikle tek kredi alır. Fizik yasalarına, Plüton'un bile en düşük önceki tahminlerin daha düşük olan Plüton-Charon sisteminin kitle, hesaplamak için onun yörünge dönemine dayanan bir ikili sistemin kitle belirlemek kolaydır, bu yüzden Harrington ilk oldu kitle.
  Harrington Plüton ötesinde bir Planet X varlığına bir mümin oldu ve 1983 yılında IRAD sonda gelen olumlu sonuçlar ile, bu arar üstlendi. Harrington TC (Tom) Van Flandern ile ilk işbirliği. [1] Onlar da, mümkün işbirliği delil olarak Harrington ve van Flandern araştırma alıntı bir gezegen Nibiru veya Marduk, iman Zecharia Sitchin ve takipçileri tarafından "kur" her ikisi de bir 10. gezegenin kesin kanıt bugüne kadar su yüzüne çıkmaya başladı.
  Harrington 1993 yılında yemek borusu kanseri nedeniyle hayatını kaybetti. [1] asteroid 3216 Harrington onuruna seçildi.

+ Yorum Gönder