+ Yorum Gönder
Biyografi ve Düşünürler ve Flozoflar Forumunda Robert Kraft Kimdir Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Robert Kraft Kimdir
  Robert Kraft Kimdir Hayatı kısaca 2. HaKHaN
  Özel Üye

  Robert Kraft Hakkında Kısaca Bilgi

  5wpi.jpg

  Kraft bir gözlemci Yahudi ailede büyüdü. [4] Babası Boston Chinatown bir terzi oldu. [5] [4] Kraft 1959 yılında mezun, memleketi Brookline Lisesi katıldı. [6] O Columbia, 1963 mezunu o burslu katıldı ve 1965 yılında Harvard Business School'da MBA alınan Üniversitesi,. Columbia iken, Kraft Zeta Beta Tau Kardeşlik katıldı [7] ve okulun hafif futbol takımında oynadı.
  O Rand-Whitney Grup, babası-in-law Jacob Hiatt ait bir Worcester bazlı ambalaj şirketi ile profesyonel kariyerine başladı. [4] Halen bu şirketin yönetim kurulu başkanı olarak hizmet vermektedir. 1972 yılında Uluslararası Orman Ürünleri, fiziksel kağıt malların bir tüccar kurdu.Iki kombine şirket Amerika Birleşik Devletleri'ndeki en büyük özel olarak düzenlenen kağıt ve ambalaj şirketleri oluşturuyor. Uluslararası Orman Ürünleri en büyük 100 ihracatçı / ithalatçı arasında ve 2011 yılında bu kategorideki Ticaret listesinin Dergisi sayılı 27 oldu sürekli olarak. [8]
  1986 yılında, Kraft bir azınlık iş grubu WNEV-TV, Boston'da bir CBS bağlı (şimdi NBC bağlı WHDH-TV) kazanmak yardımcı oldu. Birkaç Boston radyo istasyonları satın alarak eğlence alanında yaptığı yatırım devam etti. O filmi finanse edilen bir özel sermaye grubu, tiyatro bir üyesidir ve televizyon yapımcısı Scott Sanders 'şirketi, "Scott Sanders Productions.

+ Yorum Gönder