+ Yorum Gönder
Okul ve Eğitim ve E - Okul Bilgileri Forumunda Velilere e-okul takip uyarısı Konusunu Okuyorsunuz..
 1. HARBİKIZ
  Moderator

  Velilere e-okul takip uyarısı
  Velilere E-Okul Takip Uyarısı


  Kırıkkale Milli Eğitim Müdürü Mehmet Peker, öğrenci velilerine ‘e-okul’ sistemini takip etmeleri için uyarıda bulundu. Peker, öğrencilerin kontrol altına alınıp, onlara her konuda destek olunmasını istedi.

  Velilerin çocukları için her türlü fedakarlığı yapmaya çalıştığını belirten Mehmet Peker, “Ancak bazen ihmal edip, çocuklarımızın okulla ve diğer eğitim basamakları ile ilgili hedeflerini kaçırıyoruz. Bu nedenle çocuklarımızı okul hayatı ile okul dışında da takip altına alarak, her konuda destek olmak zorundayız. Çocuklarımızın başarılı olmaları için öğretmen, öğrenci ve veli üçlüsünün büyük önemi vardır. Bu zincirin halkalarından biri koptuğu anda başarıyı da düşürmüş oluruz. Çocukların eğitimiyle ya da okulla ilgili sorunların yaşanması durumunda her an bizlere ulaşabilirsiniz” dedi.
 2. Hakim
  Devamlı Üye

  velilerin sürekli e okul sitesini takip etmesi gerektiğini düşünüyorum çünkü bazen siteye bazı önemli yasal uyarılar ve bilgiler giriyor ama velilerin haberi olamıyor onun için bu gerekli olan bir şeydir.
+ Yorum Gönder