+ Yorum Gönder
Okul ve Eğitim ve E - Okul Bilgileri Forumunda E-Okul Kurum İşlemleri Modülü Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Berrak
  Yeni Üye

  E-Okul Kurum İşlemleri Modülü
  E-Okul Kurum İşlemleri Modülü  Kurum İşlemleri Modülü, okul ve öğrenciye ait işlemleri yürütür ve denetler. Okula ait bilgilerin girilmesi, okulun öğretim şeklinin belirlenmesi, Türk ve yabancı uyruklu öğrencilerin kaydının yapılması, şube eklenmesi, ücretli derse giren öğretmenlerin bilgilerinin girilmesi ve öğrenci fotoğraflarının eklenmesi bu modül kullanılarak yapılabilecek işlemlerdir. Kurum İşlemleri modülünün giriş sayfası aşağıda görüntülenmiştir.
  Eğitim-Öğretim Dönemi: Ekranın sol tarafında bulunan e-okul Kurum İşlemleri başlığı altında olup işlem yaptığınız eğitim-öğretim dönemi buradan seçilmelidir. Programa her girişte otomatik olarak aktif dönemi getirecektir. Daha önceki dönemlerde yaptığınız işlemleri ve bilgileri görebilmek için bu açılır listeyi kullanarak dönem seçebilirsiniz.
 2. FERAY
  Devamlı Üye

  E okul karne notları, sınav sonuçları, not girişi açısından herkesimi rahatlatan bir uygulama. Veliler çocuklarının notlarını karneyi beklemeden doğru olarak E okulda öğreniyorlar. Zamanı olmayan veliler okula gitmeden çocuğunun sınav sonuçlarını, ödev sonuçlarını vb bilgileri E okul sayasenide öğrnebilirler.
+ Yorum Gönder


kurum işlemleri