+ Yorum Gönder
Biyografi ve Edebiyatçıların Hayatları Forumunda David Alan Nicholls Kimdir Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Mine
  Devamlı Üye

  David Alan Nicholls Kimdir
  David Alan Nicholls Kimdir


  Nicholls üç kardeşin ortancası 1983 dan 1985 (İngilizce, Fizik ve Biyoloji ile birlikte A-level Drama ve Tiyatro Çalışmaları), Eastleigh, Hampshire Barton Peveril altıncı formu üniversite katıldı ve geniş bir yelpazede drama üretimlerde rolleri oynuyor. Colin Firth, daha sonra işbirliği kimin Babanızın En Son Ne Zaman Gördün olduğu gibi, Barton Peveril College'a devam etti. Daha sonra, New York'ta Amerikan Müzik ve Dram Akademisi'nde bir aktör olarak eğitim önce 1980'li yıllarda Bristol Üniversitesi (Drama ve İngilizceBA ile 1988 yılında mezun) katıldı.

  davidalannicholls.jpg

  Sahne ismini David Holdaway kullanarak profesyonel bir aktör olarak çalıştı. O, Ulusal Kraliyet Tiyatrosu'nda üç yıllıkbir süre için West Yorkshire Playhouse ve, de dahil olmak üzere çeşitli tiyatrolarda küçük rollerde oynadı.
 2. Nesrin
  Devamlı Üye

  David Alan Nicholls bilindiği gibi ünlü isimlerden biridir. bu isim yani David Alan Nicholls bilindiği gibi meşguliyet olarak yazarlık senaristlik ve ayrıca oyunculuk bile yapmış olan bir isimdir. bunun dışında David Alan Nicholls yazmış olduğu bir roma ile yılın yazarı olarak ödül almıştır.
+ Yorum Gönder