+ Yorum Gönder
Bilgi Arşivi ve Eğitimle ilgili Bilgiler Forumunda Bir bilimin sorgulanabilir olmasıyla onun gelişmesi arasında bir ilişki var mıdır Konusunu Okuyorsunuz..
 1. FERAY
  Devamlı Üye

  Bir bilimin sorgulanabilir olmasıyla onun gelişmesi arasında bir ilişki var mıdır
  Bir bilimin sorgulanabilir olmasıyla onun gelişmesi arasında bir ilişki var mıdır
  bilim.jpg
  Bilim gecmisimizden gunumuze sorgulanarak karsi hipotezlere atif yapilarak gelismistir zaten bugune kadar bilimde asla hersey kesin degil buna newtonun tezini einsteinin curutmesini ornek verebiliriz kisacasi evet bilim sorgulanarak ona muhalefet olarak gelisir.
 2. CAVİDAN
  Devamlı Üye

  Bilimin asıl uğraşı alanı doğa olaylarıdır. Teknoloji bilimin gelişmesi sonucu ortaya çıkmıştır Hayatımızı her alanda kolaylaştırmıştır. Ayrıca bir bilimsel araştırma belli bir mantık içerisinde, düzenli, gerçekçi, anlaşılır ve bilgi bakımından kendi içinde tutarlı olmalıdır.
+ Yorum Gönder


bir bilimin sorgulanabilir olmasıyla onun gelişmesi arasında bir ilişki var mıdır,  bir bilim sorgulanabilir olmasıyla onun gelişmesi arasında ilişki var mıdır,  bir bilim sorgulanabilir olmasıyla onun gelişmesi arasında bir ilişki var mıdır,  bir bilim sorgulanabilir olmasıyla onun gelişmesi arasındaki ilişki,  bir bilimin sorgulanabilir olmasıyla onun gelişmesi arasında bir ilişki varmıdır,  bir bilimin sorgulanabilir olmasiyla onun gelismesi arasinda bir iliski var midir