+ Yorum Gönder
Elektronik ve Teknoloji ve Elektronik Genel Bilgi Forumunda Crypto Telefon Dinlemeyi Engelleyen Program Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Bilge Kağan
  Devamlı Üye

  Crypto Telefon Dinlemeyi Engelleyen Program
  Crypto Telefon Dinlemeyi Engelleyen Program


  Telefon Görüşmelerini şifreleyip dinlenmesini önler.

  Bu yazılım iki kişinin arasındaki görüşmeyi şifreleyen bir programdır. Her iki telefonda da yüklü olması gerekmektedir.Program ile birlikte cep telefonu iki modlu olarak çalışmaktadır. Birinci modda normal görüşmeler yapılabilmekte, ikinci modda ise sadece kriptolu görüşmeler yapılmaktadır. Kriptolu görüşme için karşı taraftaki telefonda da crypto programının yüklü olması gerekmektedir.

  Telefon dinleme engelleyen program: Crypto

  Uyumlu telefonlar: Nokia E66, Nokia E71, Nokia E72, Nokia E75, Nokia E90, Nokia N76, Nokia N78, Nokia N79, Nokia N81, Nokia N82, Nokia N85, Nokia N95, Nokia N95-8GB, Nokia N97


  Fiyat : 2,400,00 TL


  NOT: Bilgiler casusbocek.com dan alınmıştır, Aynı zamanda ürünü casusbocek.com dan temin edebilirsiniz 2. Hakim
  Devamlı Üye

  günümüzün en büyük sorunlardan olan dinlenme büyük yankı uyandırmıştır özellikle telefon dinlenmeleri bunu önlemek CRYPTO telefon dinlemeyi engelleyen programı kullanmanız gerekmektedir.
+ Yorum Gönder


telefon dinlemeyi engelleme programı,  telefon dinleme engelleme programı,  telefon dinlenmesini engelleme,  telefon dinlenmesini engelleyen program,  telefon dinlemeyi engelleme,  telefon dinleme engelleme