+ Yorum Gönder
Türkçe ve Yabancı Diller ve English Forum Forumunda Hayri Kozanoğlu Türkçe ve inglizce Biografisi Konusunu Okuyorsunuz..
 1. HAYAT
  Devamlı Üye

  Hayri Kozanoğlu Türkçe ve inglizce Biografisi
  Hayri Kozanoğlu Türkçe ve inglizce Biografisi

  Hayri Kozanoğlu


  Özgürlük ve Dayanışma Partisi (ÖDP) Eski Genel Başkanı

  akademisyen  1956 yılında Adana'da doğdu. ODTÜ Endüstri
  Mühendisliği Bölümün bitirdikten sonra Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü’ne araştırma görevlisi olarak girdi. Yüksek lisans ve doktorasını işletme finansmanı konusunda yaptı. Bir ara bürokraside Eximbank’ta görev aldı. 1992’de Marmara Üniversitesi İngilizce İktisat Bölümü’ne girdi. Halen aynı bölümde iktisat politikası profesörüdür. Evli ve iki çocuk babasıdır. 1 Şubat 2009'da yapılan ÖDP 5. Olağanüstü Konferansı'nda yeniden genel başkan seçildi.  Hayri Kozanoğlu ingilizce biyografi

  xxx

  Freedom and Solidarity Party (ÖDP)

  Hayri Kozanoğlu - Born in Adana in 1956. After graduating from Middle East
  Technical University's Industrial Engineering Department, he worked at Marmara University's Management Department. His PhD is in management financing. He is currently serving at Marmara University as a professor of economic policies. He was reelected chair of the ÖDP at its Fifth Extraordinary Congress in February 2009.
 2. CAVİDAN
  Devamlı Üye

  He is married and is father of two children. Among the anatomy of the Global Crisis, the Real face of Neoliberalism, Globalization Heyulasi where many of the book's author. One day, the Newspaper writes.
+ Yorum Gönder