+ Yorum Gönder
Türkçe ve Yabancı Diller ve English Forum Forumunda Çizgi Film Kahramanı Popeye Özellikleri ingilizce Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Mesport
  Moderators

  Çizgi Film Kahramanı Popeye Özellikleri ingilizce
  Popeye

  Denizcisiydi childhood legend. Her boyfriend is a kind of Safinaz'la evlenmediler, they had engaged for centuries.
  Safinaz like pole beans, measures 40-40-40 ti. This little buttermilk Safinaz willing, the side facing him, after the flower that goes to each guy, kind of jumps, and then she'd scream Temeeel sıkışınca head. A box of Popeye spinach yiyince pazıları şişerdi huge. Then he beats the man running Safinaz'ı kissing. The most famous of these wicked men Kabasakal'dı.
  Because of this basic a generation "to spinach, spinach has iron, stronger child" lafını listened to, by force did Persephone eat spinach. So our generation hates spinach. 2. Nesrin
  Devamlı Üye

  Popeye bizim bildğimiz adı ile temel reis. bire zamanların en ünlü çizgi dizi karakteri olan temel reisin akılda kalan özellği ıspanak yediği zaman çok güçlü ve de kaslı olması. bunun dışında temel reisin sevdiği kızın adı safinas düşmanı da kaba sakal adlı karakterdir.
+ Yorum Gönder


popeye özellikleri ingilizce,  popeye ingilizce özellikleri,  ingilizce çizgi film karakterlerini tanıtma,  çizgi filim kahramanı himenın özellikleri ingilizce,  popeye nin özellikleri,  popeye ingilizce tanıtımı