+ Yorum Gönder
Türkçe ve Yabancı Diller ve English Forum Forumunda Çizgi Film Kahramanı Snow White and the Seven Dwarfs Özellikleri ingilizce Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Mesport
  Moderators

  Çizgi Film Kahramanı Snow White and the Seven Dwarfs Özellikleri ingilizce
  Çizgi Film Kahramanı Snow White and the Seven Dwarfs Özellikleri ingilizce

  Snow White and the Seven Dwarfs ingilizce


  Oh, this suffering was the daughter of Cotton. Öksüzdü, step-mother had a bitchy queen stood talking to his half-master of magic aynasıyla. Finally off the head, had decided to kill Pamuk to be the most beautiful.
  Fighter who fled in the woods, cotton, 7 Cüceler'in shelter in his house, or something to teach them the rules of politeness had begun. She also prepares the dowry by the way, waiting for the prince. At last the prince came and took it, had met the queen at mercy of Rights. Turks are crazy, even the movies we uyarlamıştık Pamuk, David Değirmencioğlu also played the lead, God give wisdom idea!
 2. Nesrin
  Devamlı Üye

  Snow White and the Seven Dwarfs türkçe ismini söyleyelim pamukprenses ve yedi cüceler. bu aslında bir masaldır ancak disnep tarafından bir çok animasyonu ve pek çok farklı projeksiyon tarafından da filmi yapılmış olan bir masaldır. bu masalda yer alan hikayeye göre pamuk prenses çok güzel bir genç kızdır ve üvey annesinden kaçmaya çalışıken ormanda yedi cüce ile karşılaşır ve onlar ile arkadaşlık kurar
+ Yorum Gönder