+ Yorum Gönder
Türkçe ve Yabancı Diller ve English Forum Forumunda Çizgi Film Kahramanı Pinocchio Özellikleri ingilizce Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Mesport
  Moderators

  Çizgi Film Kahramanı Pinocchio Özellikleri ingilizce
  Çizgi Film Kahramanı Pinocchio Özellikleri ingilizce

  Pinocchio hakkında ingilizce bilgiler


  Disney was one of the most classic long metrajlarından. Little wooden boy Pinocchio a real boy to a bloody pulp uğraşmasını would take issue.
  Uzamasıydı bununun say the most important feature lies. In fact, my brother told me that you understand the claims that lie looked at my nose, korkuturdu me. This line is very beautiful blue dress, butterfly wings as far as I remember there was a fairy.
 2. Nesrin
  Devamlı Üye

  Pinokyo bilindiği gibi bir masal karakteridir. ancak daha sonra teknolojini gelişmesi ile beraber bu pinokyonun hem izgi dizileri hem de animasyonları yapılmıştır. bunun dışında bilindiği gibi pinokyo gerçek bir çocuk olmak isteyen bir kukladır ayrıca yalan söylediği zaman burnu uzamaktadır.
 3. Ziyaretçi
  pinokyonun ozellikleri
 4. Fatma
  Administrator
  pinokyonun ozellikleri

  Yalan söylediğinde burnu uzar
  İnsanlar gibi oda canlıdır
  Küçük bir çocuktur
  İyi kalpli yardımsever yapısı vardır
  Tahtadan kukladır
  Babasının adı Gepetto’dur
  Çocuklarla oyun oynamayı çok sever
  Derslerine çalışır
  Verilen görevleri zamanında yapar
  Büyüklerinin sözünü dinler
  Burnu uzadıkca kesmek zorunda kalır

+ Yorum Gönder


çizgi film karakterlerinin özellikleri ingilizce,  pinokyonun ingilizce tanıtımı,  pinokyo ingilizce özellikleri,  pinokyonun özellikleri ingilizce,  çizgi film karakterlerinin ingilizce özellikleri,  pinokyo ingilizce tanıtımı