+ Yorum Gönder
Türkçe ve Yabancı Diller ve English Forum Forumunda Çizgi Film Kahramanı Inspector Gadget Özellikleri ingilizce Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Mesport
  Moderators

  Çizgi Film Kahramanı Inspector Gadget Özellikleri ingilizce








  Çizgi Film Kahramanı Inspector Gadget Özellikleri ingilizce

  Inspector Gadget hakkında ingilizce bilgi


  TRT belt line arrays was published in the summer vacation. The gadget was a hero unlike those. Each side is a tool, the top of the helicopter opened, followed by the wicked would fly in ours.
  Mechanism to work here or come on come on come on come on Gadget-Gadget ARMS KOPTER would have to say. Live in a different adventure in every episode, at the end yakalardı bad.








 2. Nesrin
  Devamlı Üye





  Müfettiş gadget adında sakar etrafıından olan bitenden haberi olmayana bir karaktedir. bu karaktere görevini her zaman Kuinbi adında ki üstü haber verir . bunun dışında bu müfettiş gadget insan olmasına rağmen vücudunun neredeyse her yerinde ona yardımcı olan aletler çıkmaktadır.




+ Yorum Gönder


müfettiş gadget özellikleri ingilizce,  müfettiş gadget ingilizce tanıtımı,  müfettiş gadget in özellikleri ingilizce,  ınspector gadget ingilizce özellikleri,  inspector gadget özellikleri,  ınspector gadget özellikleri ingilizce