+ Yorum Gönder
Türkçe ve Yabancı Diller ve English Forum Forumunda Çizgi Film Kahramanı Smurfs Özellikleri ingilizce Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Mesport
  Moderators

  Çizgi Film Kahramanı Smurfs Özellikleri ingilizce
  Çizgi Film Kahramanı Smurfs Özellikleri ingilizce

  Smurfs hakkında ingilizce bilgiler

  Smurfs 3 apples tall, blue in color and also a group of hooded creature. They lived in a village at the foot of fungi, in the Smurf village imam of a reverend father he zatt bearded.
  It was donuyla red hat. But like the others he gezerdi topless. Later the village came to an ugly girl, cute daughter, Britney Spears father turned enchantments, had put the name of the Smurfs, Smurfs smurf because all entered together.
  Their bespectacled scholar shear, shear, cook, fat, lazy and sleepy shear, strong shear was muscular. But the most beautiful peşlerindeki Gargamel'di traitor, Azman'la cat tries to catch the Smurfs grumpy, birtürlü beceremezdi. Gargamel after years in the virtual world of our generation was the most preferred alias.
 2. Nesrin
  Devamlı Üye

  Dünyanın en ünlü çizgi dizilerinden biri de şirinlerdir. bu şirinler çok küçük ve mavi renkli olan canlılardır. mantardan yapılmış evlerden yaşarlar ve bunları sürekli olrak yemek ve altına çevirmek isteyen kötü büyücü gargamel onların düşmanıdır. ayrıca bu şirinler dizisinin ana karakterleri şirin baba ,uykucu tembel güçlü sakar gözlüklü ve tek kız şirin olan şirine
+ Yorum Gönder


şirinler ingilizce tanıtımı,  şirinlerin özellikleri ingilizce,  şirinlerin ingilizce özellikleri,  şirinlerin ingilizce tanıtımı,  şirinler ingilizce özellikleri,  şirinler özellikleri ingilizce