+ Yorum Gönder
Eğitimle ilgili Bilgiler ve Eski Misafir Soruları Forumunda tek taş pırlanta isimli alyans fiyatları neler? Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  tek taş pırlanta isimli alyans fiyatları neler?
  tek taş pırlanta isimli alyans fiyatları neler? 2. MEGASXL
  Devamlı Üye

  Tek Taş Pırlanta İsimli Alyans

  tek taş pırlanta isimli alyans.jpg


  Alyans birlikteliğinizin sembolü, ortak noktalarınızdan yanlızca biri. Duygusal anlamda önemli olduğu kadar bir yandan da günlük hayatta sürekli parmağınızda olan bir aksesuar. Hem eşinizle bağlılığınızı hem de tarzınızı yansıtmalı. Bunu sağlamak bu günlerde çok kolay. Alyans modelleri o kadar çeşitlilik gösteriyor ki mutlaka isteğinize uygun bir alyans vardır.
  Alyans fiyatları ne durumda peki diyorsanız piyasayı sizin için yokladık, kuyumculuk piyasasının önde gelen isimlerinden bilgi edindik. Taşsız sade alyans modelleri yaklaşık 200TL den başlıyor. Değeri ve işçiliğiyle orantılı olarak 700-800TL’ye kadar çıkıyor. Çift renkli alyanslar da yine aynı fiyatlarla başlayıp 1.500TL’ye kadar varabiliyor. Aslına bakarsanız bunlar ortalama fiyatlar, çok daha yüksek fiyatta alyanslara da rastlayacaksınız.
  Çoğu alyans markasının alyans setleri var, hem eşiniz hem sizin için iki ayrı boyutta ufak tasarım farklarıyla iki alyans. Gayet hoş bir düşünce. Bu setlerin fiyatları da 1.000TL-2.500TL arasında değişiklik gösteriyor.
  Takip edenlerdenseniz, pırlantalı alyans fiyatlarının şıklığıyla doğru orantılı olduğunu biliyorsunuzdur. Tamtur yüzükler genellikle 1.250TL-3.500TL arası, fakat fiyatı 9.300TL’ye kadar artanları da var. Tek taş, üç, beş ve yedi taşlı olan alyanslar da bu fiyat aralığında. Pırlanta yüzükler için kesin bir fiyat aralığı vermek zor, değişen özelliklerine göre fiyat da değişiyor. Ayrıca özel yapım alyans fiyatları da isteğiniz doğrultusunda farklılık gösteriyor.
+ Yorum Gönder