+ Yorum Gönder
Eğitimle ilgili Bilgiler ve Eski Misafir Soruları Forumunda Mustafa zamanı ile ilgili bilgiler Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Mustafa zamanı ile ilgili bilgiler
  Mustafa zamanı ıle ılgılı bılgıler ıstıyoruz.Bu kadar muhtesem rol yapan bır aktor turkıyede neden tanınmıyor.Butun amerıkalıları dogum gunlerıne varana kadar bıldıgımız halde bunu nıye kımse tanımıyor? 2. Dangerus
  Yeni Üye

  Mustafa Zamani biyografisi


  Mustafa Zamani.jpg
  Mostafa adı annesi tarafından verilmiştir. Soyadı zamani ve bundan çok memnun. 26 yaşında 21 Haziran 1982 doğumlu. Doğum yeri Mazandaran / İran. Ufak yaşta herkes gözlerinin güzelliğinden bahsediyordu. Endüstri yönetimi eğitimini tamamladı. Muhasebeci olarak çalışmaya başladı. 26 yaşına kadar 2 aşk beraberliği oldu. Onun adı eleştirildi ve 3000 kişinin içimden Joseph (Yusuf) rolü için seçildi. Tv serisi için anlaşma yapıldı Yalnız anlaşmada bir madde vardı: Daima yüzü tertemiz ve kusursuz görünecekti. Ailesinin ikamet ettiği şehirden ayrılma koşulları da ağır basmaya başlamıştı. Günde 3 saat Yusuf rolü için makyaj yapıldı ve hazırlandı. Insanlar onu sokakta gördüğü zaman tvdaki Hz. Yusuf olduğuna inanmıyorlar. Kamera önüne ilk kez 2005 yılında çıktı. Hobileri arasında binicilik yapmak vardır. Mizah duygusu gelişmiştir. Hz. Yusuf film serisi izlenme rekorları kırmıştır. Şu anda ikinci bir sinema deneyimi için çalışmaktadır.
 3. Buğlem
  Devamlı Üye
  Mostafa Zamani İranda doğmuş ve asıl mesleği endüstriyel yönetimdir ancak kendisi üniversiteyi derece ile bitirdiği halde oyuncu olmak istiyordu ve ara ara küçük rollerde oynuyordu ancak en iyi çıkış yaptığı ve İran televizyonları tarafından kendisine ödüller verilen en güzel rolü Hz. Yusufu canlandırmak oldu bu sayede herkesin sevgisini kazandı.
+ Yorum Gönder


mustafa zamani,  yusuf aleyhisselam,  mostafa zamani