+ Yorum Gönder
Eğitimle ilgili Bilgiler ve Eski Misafir Soruları Forumunda 'saglam kafa saglam vucutta bulunur' ile ilgili kompozisyon Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  'saglam kafa saglam vucutta bulunur' ile ilgili kompozisyon
  öz ve belirteçli olsun ve uzun olsun teşekkur ederim 2. Gizli @ yara
  Özel Üye

  sağlam kafa sağlam vucutta bulunur


  sağlam kafa sağlam vucutta bulunur.jpg
  Sağlık bütün canlılar için önemlidir Yapılacak her işin temelidir Sağlık olmadan hiçbir işten istenen sonuç alınamaz işler gerekli şekilde gelişmez..
  Geleceğin dünyasını kuracak olan gençlerdir Dünyanın bugünkü halinden şikayet eden gençlerin gelecekten şikayet etmeye hakları olmayacaktır
  Geleceğin güzel olmasını istiyorsak sağlıklı bir yaşam sürmeliyiz Hem akıl sağlığımızı hem de vücut sağlığımızı korumalıyız Bunun için uyuşturucu alkol ve sigara gibi çağımızın en tehlikeli maddelerinden uzak durmalıyız..
  "Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur” Alkol sigara ve uyuşturucu gibi zararlı maddelerin tutsağı olmuş kişilerin sağlıklı olmasından ne ölçüde bahsedilebilir? İnsanı insan yapan diğer canlılardan ayıran en önemli unsur olan aklın sağlıklı ve verimli bir şekilde insanlığın .yararında kullanılması ancak sağlam bir vücutla mümkündür Üretken çalışkan kafaların bir disiplin içinde çalışan vücutlarla daha enerjik ve verimli olacaktır..

  Kötü alışkanlıkların pençesinde kıvranan bir kişinin aklını verimli bir şekilde kullanabileceğini düşünmek kişinin kendini kandırmasından başka bir şey değildir Rüyalarımızı süsleyen ümitlerimizi besleyen bizleri şimdiden heyecanlandıran güzel yarınlara ulaşmak için kötü alışkanlıklardan uzak durup korunmalıyız..
  Sağlıklı bir insan ancak sağlıklı yarınları kurabilir; çünkü her işin başı sağlıktır

+ Yorum Gönder