+ Yorum Gönder
Eğitimle ilgili Bilgiler ve Eski Misafir Soruları Forumunda Dizüstü Bilgisayar alımında hangi özelliklere dikkat etmeliyim? Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Dizüstü Bilgisayar alımında hangi özelliklere dikkat etmeliyim?
  Dizüstü Bilgisayar alımında hangi özelliklere dikkat etmeliyim? 2. IŞILAY
  Devamlı Üye

  Dizüstü Bilgisayar alımında hangi özelliklere dikkat etmeliyim?

  Dizüstü bilgisayar alımında öncelikle dikkat edeceğimiz şeylerin başında bilgisayardan ne istediğimizdir yani daha açık anlatımıyla bilgisayarı ne amaçla kullanamayacağımızdır.
  Eğer bu bilgisayar bizim için rahatlıkla oyun oynayacağımız bir bilgisayar isteğiyse grafik ve belleği yüksek olan bir bilgisayar seçmek sizin için idealdir.

  diz-st-bilgisayar.jpg
  Bilgisayarınızı işiniz gereği çizim - tasarım durumlarında kullanacaksınız ya da bilgisayarınızdan beklediğiniz şey multimedya özellikleriyse bu programları çalıştırmak için yeterli özelliğe sahip olup olmadığına ve sesi görüntüsü ve hızının sizi tatmin edip edemeyeceğine dikkat etmeniz gerekmektedir.
  Sadece ihtiyacınız olan internette bilgiler okumak ve hoşça vakit geçirmekse şuanda piyasa olan çoğu dizüstü bilgisayar bu ihtiyacınızı karşılayabilir.
  Bunlara bakıldıktan sonra kafanızda canlanan bilgisayar markasını kullanan kullanıcıların yorumlarını gözden geçirmenizde fayda vardır.
  Bu yorumları internet üzerinden bulabilir ya da herhangi bir teknoloji marketten satış danışmanı sayesinde ürünün artı veya eksi özelliklerini öğrenebilirsiniz.
  Bilgisayarınız şimdiden hayırlı olsun.
+ Yorum Gönder