+ Yorum Gönder
Kadın Forumu ve Estetik plastik cerrahi Forumunda Türkiyede Ve Dünyada Kepçe kulak Estetiği Fiyatları Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Mineli
  Devamlı Üye

  Türkiyede Ve Dünyada Kepçe kulak Estetiği Fiyatları
  Türkiyede Ve Dünyada Kepçe kulak Estetiği
  Fiyatları


  Kepçe kulak Estetik Fiyatları 1500 ytl den başlayarak 3500 ytl ye kadar

  çıkmaktadır


  2. Kulak estetiği ne zaman yapılır
  .

  Kulak gelişiminin büyük kısmı (% 80) 5-6 yaşa kadar tamamlanmaktadır. Bu nedenle okula başlamadan bu tür ameliyatlar yapılabilmektedir. Bu yaşlarda yapılması özellikle çocuğun ruhsal durumunda oluşabilecek olumsuzlukları önleyebilir. Ayrıca 5-6 yaşın üzerinde her yaşta ameliyat yapılabilir.

  3. Anestezi nasıl yapılır.

  Küçük çocuklarda ameliyat, genel anestezi altında, büyüklerde ise lokal anestezi ile yapılabilmektedir. Ayrıca her yaşta kulak estetik ameliyatı yapılabilir.

  4. Kulak estetik ameliyatı nasıl yapılır.


  Ameliyat, kulak arkasından yapılan bir kesi ile kulak kepçesinin kıkırdak dokusu açılır. Kulak kepçesinin arkaya doğru kıvrımını sağlamak için uygun yerlerden kıkırdak törpüsü ile kıkırdak inceltilir. Daha sonra kıvrımın kalıcı olması için özel dikişler konur. Kulak sayvanının kıvrımı arttırılarak, başa daha çok yaklaşması sağlanır. Kulak kepçesinin baş ile yaptığı açı normalde 30-35 derecedir. Bu açı oluşturulmaya çalışılır. Ameliyat kulak arkasından yapıldığı için dıştan herhangi bir ameliyat izi görünmez. Ameliyat ortalama bir saat kadar sürebilir. Hasta aynı gün evine dönebilir.

  5. Ameliyat sonunda bandaj nasıl yapılır.


  Estetik Kulak ameliyatı sonunda her iki kulak üzerine baskılı sargı uygulanır. Ertesi gün hasta pansuman çağrılır. Ameliyat sonrası ilk gün bir miktar ağrı duyulabilir. Bunun için ağrı kesici ilaçlar kullanılır. Sargı açıldıktan sonra birkaç gün süreyle kulakların üzerine gelecek şekilde tenisçi bandı ya da bayanların kullandığı saç bandı takılması tavsiye edilir. Saç bandı ne gevşek ne de çok sıkı olmamalıdır.

  6. Kulak estetiği ameliyatı sonrası nasıl geçer.


  Estetik Kulak ameliyatı sonrasında 3-5 gün kulakta hafif bir şişlik ve kızarıklık olabilir, ancak bu süre sonunda tamamen düzelecektir. Kulak estetik ameliyatları gerek iz kalmaması, gerekse lokal anestezi ile yapılıp kısa sürede iyileşmesi nedeniyle yüz güldürücü ameliyatlarımızdan birisidir.

  7. Ameliyattan sonra dikişler nasıl alınır.


  Eriyen dikişler kullanıldığı için dikiş alma problemi olmaz.

  8. Ameliyattan sonra iz kalır mı.


  Kulak kepçesinin arkasında çok az belirsiz bir iz kalır, bu iz arkadan bakılsa bile görünmez.

  9. Ameliyattan sonra kulak eski şekline döner mi.


  Yapılan işlem kalıcı bir işlemdir. Verilen şekil ömür boyu kalacaktır. 2. Ktockn1
  ismail

  Kepçe kulak bir çocuğunuz varsa yukarıda belirtildiği gibi alay konusu olup ruhsal durumu bozulmasın diye okul öncesi dönemde ya da çocuk bu tür ortamlara girmeden önce yapılabilir eğer yaşınız büyükse yapacak şey ameliyat ya da kendinle barışık olmak
+ Yorum Gönder


kepçe kulak ameliyatı fiyatları forum,  kulak estetiği fiyatları forum,  van kepçe kulak ameliyatı fiyati