+ Yorum Gönder
Kadın Forumu ve Estetik plastik cerrahi Forumunda Türkiyede Ve Dünyada Göz Kapağı Estetiği Fiyatları Plastik Cerrahi Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Mineli
  Devamlı Üye

  Türkiyede Ve Dünyada Göz Kapağı Estetiği Fiyatları Plastik Cerrahi
  Türkiyede Ve Dünyada Göz Kapağı Estetiği Fiyatları Plastik Cerrahi

  Göz Kapağı Estetik Fiyatları 1500 ytl den başlayarak 5500 ytl ye kadar
  çıkmaktadır. Yapılacak operasonlara göre fiyatta deişimler olabilir

  Ameliyat, üst göz kapağında kıvrım çizgisi üzerinden, alt göz kapağında kirpiklerin hemen altından girilerek yapılır, bu sayede ameliyat izleri belirgin değildir ve gizli kalır.
  Blefaroplasti ameliyatları genel ya da lokal anestezi altında yapılabilir. Üst göz kapağı ameliyatı 40 dakika ve alt göz kapağı ameliyatı ise 1 saat sürer. Ameliyattan sonra aynı gün eve dönülebilir. Rahatsız edici bir şekilde ağrı şikayeti oluşturmaz. Göz kapaklarında ameliyatın etkisinden kaynaklanan şişlik ve morarma oluşur ve 5-7 gün içinde azalır ve geçer. Ameliyattan 4 gün sonra uçak yolculuğu yapılabilir ve 1 hafta sonra işe dönülebilir.

  Ameliyattan 1 hafta önce, mimik kaslarının hareketlerine bağlı olarak ortaya çıkan dinamik çizgilerin tekrar oluşmasını engellemek ve bu kasların ameliyat öncesi gevşemesini sağlamak üzere botox uygulaması yapılır.
 2. Nesrin
  Devamlı Üye

  İnsanların kendilerinde sevmedikleri yerleri estetik yaparak değiştirmektedirler. ancak yapılan bu estetikler bedava yapılamamaktadır. örneğin türkiyede yapılan bir göz kapağı estetiğinin fiyatları 1500 -5500 tl arasındadır.
+ Yorum Gönder


göz kapağı estetiği fiyatları,  göz kapağı estetiği fiyat,  göz kapağı estetik fiyatları,  göz kapagi estetigi fiyati