+ Yorum Gönder
Kadın Forumu ve Estetik plastik cerrahi Forumunda Navigasyon Lazer Zayıflatıyor mu? Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Mesport
  Moderators

  Navigasyon Lazer Zayıflatıyor mu?
  Navigasyon Lazer Zayıflatıyor mu?

  Bugün FOX TV’ de tanıtımı yapılan navigasyon lazer cihazı zayıflamak isteyen kişiler için yeni bir umut. Navigasyon kelimesini daha önce duymuşsunuzdur. Özellikle araçlarda seyir halindeyken yol bulmanızı sağlayan bu cihaz şimdi de zayıflama yöntemleri için kullanılır oldu. Ama navigasyon lazer zayıflama sistemi yol bulmuyor , vücudunuzdaki fazlalıkların olduğu yerleri buluyor. Navigasyon lazer sistemi bulduğu yağları hemen yakmaya başlıyor.

  Programa konuk olan uzman, navigasyon lazer cihazının 2 seans sonrası sizi 2 beden incelttiğini de dile getiriyor. Navigasyonla zayıflama sayesinde diyet yapmanıza gerek kalmıyor, ayrıca bu cihaz yağlarınızı yakarken acı da çekmiyorsunuz. Bu saydıklarım cihazın pozitif yönleri. Bu bakımdan bu cihaz kilo vermek isteyen kişiler için çok cazip gelebilir. Ancak bu formülü uygulamadan önce iyice bir araştırma yapmanız gerekir. Çünkü cihaz henüz yeni yeni kullanılmaya başlandı.

  Navigasyon lazer nerelerde uygulanıyor?

  Navigasyon lazerle zayıflamak istiyorsanız, bulunduğunuz ildeki lazer merkezlerine başvurabilirsiniz.
 2. Hakim
  Devamlı Üye

  navigasyon lazer insanlara oldukça şaşırtıcı sonuçlar verdi. Kısa sürede dilden dile dolaşmaya devam eden bu yöntem yağları eriten ve vücuda güzellik vermeye başladı . Hızlı ve ağrısız olan bu yöntem ile moda zayıflama yöntemi haline geldi ama navigasyon lazeri olmadan önce iyice bir araştırma yapmak gereklidir.
+ Yorum Gönder