+ Yorum Gönder
Kadın Forumu ve Estetik plastik cerrahi Forumunda Lazer lipoliz sonrası neler yapmak gerekiyor Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  Lazer lipoliz sonrası neler yapmak gerekiyor
  Lazer lipoliz sonrası neler yapmak gerekiyor?

  Uygulama sırasında yok edilen yağ hücreleri geri gelmiyor. Ancak hasla gereğinden fazla kalori alırsa vücuttaki tüm yağ hücrelerinde sadece hacim olarak artış olma olasılığı var. Bu durumda yağlanma homojen olarak gerçekleşiyor. Kilo dağılımı eşit oluyor, bir bölgeye yığılma olmuyor. Bu nedenle her zaman hastalara uygulama sonrası spor yaparak ve gıda alımında aşırılıkları varsa bunları azaltarak elde edilen sonucu korumaları tavsiye ediliyor. Lazer lipolizin 10 gün sonra başlanacak ve hastalara lenfatik drenajı sağlayıp, ödemi azaltan, cilt tonusunu olumlu yönde artıran radyofrekans ile soft masaj uygulaması ise sonuçların daha başarılı olmasını sağlayabiliyor.

  Uygulama sonrası doğrudan işe veya sosyal hayata dönülebiliyor. Sonuç yavaş yavaş 2-4 ay arasında ortaya çıkacağı için hastalar uygulama saptırdıklarını söylemezlerse kimse bunu anlayamıyor.
 2. Hakim
  Devamlı Üye

  Lazer lipoliz vücuttaki yağların patlatılması olarak uygulanan yöntemdir. Bel karın çene gibi yerlerde olan yağlardan kanama olmadan kurtulma yöntemidir tek bir esanstta yapılır. Bu tedaviyi gören bireyler lazer lipoliz için sonradan spor yapmaları gereklidir.
+ Yorum Gönder


lazer lipoliz sonrasi odem,  lazer lipoliz sonrası,  lazer lipoliz forum,  lazer lipoliz sonrasi,  lipoliz sonrası ödem,  lazer lipoliz sonrası ödem