+ Yorum Gönder
Kadın Forumu ve Estetik plastik cerrahi Forumunda Cerrahi Operasyon Olmadan Burun Estetiği Nasıl Yapılır Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  Cerrahi Operasyon Olmadan Burun Estetiği Nasıl Yapılır
  Cerrahi Operasyon Olmadan Burun Estetiği Nasıl Yapılır?

  Yazının başında da belirttiğimiz gibi cerrahi operasyon olmadan yapılan burun ameliyatlarında herhangi bir kanama olmadan burun şekillendirilmektedir. Bu uygulama da vücutla uyumlu dolgu malzemeleri şekil verilmek istenen bölgelere yerleştirilmektedir. Bu dolgu malzemeleri çeşitli büyüklüklerde ve şekillerde üretilebilmektedir. Cerrahi müdahale olmadan yapılan burun estetiği uygulamalarında hastaya lokal anestezi verilmekte ve hasta tüm operasyon boyunca uyanık olmaktadır.
  Farklı kimyasal bileşenler kullanılarak üretilen dolgu malzemeleri direk olarak burun derisinin altına enjekte edilmekte ve operasyon geçiren kişi sonuçlardan memnun kalmazsa çıkarılabilmektedir. Bu dolgu malzemeleri şekilleri bozulmadan 8 aya kadar dayanabilmektedir. Kullanılan dolgu malzemesine göre bu süre 1 yıla kadar çıkmaktadır. Geleneksel burun estetik ameliyatlarından çok daha kısa sürede toparlanan burunda operasyon sonra 2 hafta içinde ağır gözlük kullanımı tavsiye edilmemektedir.
  Cerrahi operasyon olmadan ve ameliyata gerek kalmadan gerçekleştirilen burun estetiği ise diğer estetik uygulamalarına göre 700-1500 TL’lik fiyatıyla daha hesaplı bir uygulamadır. Tabii bu gideceğiniz kliniğe ve uygulamayı yapacak uzmana göre farklılıklar gösterebilir. 2. BANGÜ
  Bayan Üye

  şimdilerde bu ameliyatın cerrahi operasyon olmadan yapıldığıda konuşulmaktadır bu şekilde nasıl yapıldığı nekadar ücretle olduğu önemli haberler arasındadır
+ Yorum Gönder