+ Yorum Gönder
Kadın Forumu ve Estetik plastik cerrahi Forumunda Karın Estetiğini kimler yaptırabilir Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  Karın Estetiğini kimler yaptırabilir
  Kimler karın estetiği yaptırabilir

  Karın estetiği ameliyatları için en ideal olan hastalar vücut sağlığı ve kilosunun olması gerektiği ölçülerde olan fakat hamilelik ve fazla alınıp verilen kilolar sonrasında karın bölgesinde deformasyonların ve deri sarkmalarının yaşandığı hastalardır. Bunun yanı sıra karın bölgesinde çatlaklıkların oluştuğu, deri elastikiyetinin kaybolduğu yaşlı bayanlarda da karın bölgesi görünümlerinin düzeltilmesi için de etkili bir estetik operasyondur.

  Karın estetiği ameliyatları öncesinde doktorunuz sizi bu operasyonla ilili uyaracak ve bazı konulara altı çizili olarak dikkat çekecektir. Bunlardan birincisi fazla kilolarının olduğunu düşünen ve kilo verme çabası içerisine girecek hastaların ve yeniden hamile olmayı planlayan hastaların bu operasyonu ertelemelerinde fayda vardır.

  Karin estetigi.jpg

  Karın estetiği operasyonlarından hastalar gerçek beklentiler içerisinde olmalıdır. Karın estetiği ameliyatı sonrasında daha iyi bir karın bölgesi görünümüne sahip olacağınız bir kesindir. Fakat bu operasyonlarda da dahil hiç bir ameliyat sizin tam bir ideal görünüme kavuşmanızı vaat edemez. Ameliyat öncesi kararda beklentiler iyi tartılmalıdır.
 2. Betul
  Devamlı Üye

  Spor yapmış, verebileceği kiloyu vermiş ama yağlarını verememiş insanlar karın estetiğini yaptırabilir.Karın da yağ kütleleri fazla olan kişilerde bu estetik yapılmaması gerekir.
+ Yorum Gönder