+ Yorum Gönder
Gizliyara Güncel Konu Arşivi ve Ev Ödevleri Forumunda Facebook Dürtme Kapatma Engelleme Nasıl Yapılır? Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Facebook Dürtme Kapatma Engelleme Nasıl Yapılır?
  Facebook Dürtme Kapatma Engelleme Nasıl Yapılır? 2. Dur Yolcu
  Devamlı Üye

  Facebook‘da çok fazla sayıda arkadaşları olanların, özellikle bayan kullanıcıların yaşadığı en büyük sorunlardan biri de çok fazla “Dürtme” isteği gönderilmesi ve bununla birlikle gelen sayısız e-posta uyarıların rahatsızlık verecek düzeylere gelmesidir.

  Eski Facebook ayarlarında kolaylıkla “Dürtme” engellenebiliyordu. Fakat Facebook’un yeni arayüze (görünüme) geçmesiyle birlikte bu ayarlarda değişikliğe uğradı ve “Dürtme” engelleme seçenegi yeni ayarlara konulmadı. Muhtemelen unutuldu veya gözden kaçtı. Önümüzdeki günlerde Facebook yetkililerinin bu duruma çözüm getireceğini tahmin ediyoruz.

  Şu an için “Dürtme” isteklerini engellemek mümkün değil. Yalnızca “Gizlilik Ayarları” daha sonra “Engellenmiş Kişiler ve Uygulamar” sekmesi seçilir. Bu sayfadan istediğiniz kişiyi geçici veya kalıcı olarak engelleyebilirsiniz. Uygulamaları engelleyebilirsiniz. Etkinlik davetlerini engelleyebilirsiniz. Engellenen kişileri, uygulamaları ve etkinlik davetlerinin engellemeleri kaldırabilirsiniz.
+ Yorum Gönder