+ Yorum Gönder
Gizliyara Güncel Konu Arşivi ve Ev Ödevleri Forumunda Bir elin nesi var iki elin sesi var ile ilgili öykü Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Bir elin nesi var iki elin sesi var ile ilgili öykü
  bir elin nesi var iki elin sesi var ile ilgili öykü 2. Asel
  Bayan Üye

  bir elin nesi var iki elin sesi var ile ilgili öykü

  Kişi, her işi tek başına halledemez. Tek başına halletmeye kalktığında mutlaka başaramayacağı işler olacaktır. Bu durumda, yetersiz olduğunu hissettiğinde kişi yardım alması, o işi başarmasını sağlayabilir.

  Voleybol oynayan biri sol elini kullanmadan tek eliyle voleybol oynamaya kalkarsa sonuç başarısız olur. Bu örnekte olduğu gibi her zaman için başkalarının yardımına ihtiyaç duymamız normaldir.

  Bu atasözü bir anlamda birlik ve beraberliği, yardımlaşmayı, dayanışmayı öğütlemektedir. İnsan tek başına bir işi ne kadar başarılı yapabilir ki! Ama destek alarak o işi daha başarılı şekilde gerçekleştirebilir. Bütün işlerinizde yardım almaktan ve insanlara yardımcı olmaktan çekinmeyin.
+ Yorum Gönder


bir elin nesi var iki elin sesi var hikayesi,  bir elin nesi var iki elin sesi var ile ilgili hikaye,  bir elin nesi var iki elin sesi var ile ilgili hikayeler,  bir elin nesi var iki elin sesi var ile ilgili öykü,  bir elin nesi var iki elin sesi var atasözünün hikayesi,  bir elin nesi var iki elin sesi var hikayeleri