+ Yorum Gönder
Gizliyara Güncel Konu Arşivi ve Ev Ödevleri Forumunda Sivilceleri nasıl yok ederim ve iz kalmamasını sağlarım Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Sivilceleri nasıl yok ederim ve iz kalmamasını sağlarım
  sivilceleri nasıl yok ederim ve iz kalmamasını sağlarım 2. Asel
  Bayan Üye

  sivilceleri nasıl yok ederim ve iz kalmamasını sağlarım


  1-)

  Önce yuzunuzu guzelce yikayin. Sonra nemlendirici kremle 10 dakika kadar masaj yapin. 6 bardak suyun icine 1 avuc kuru papatya koyup 10 dakika kaynatin ve temiz ince bir tulbentten gecirerek suzun. Biraz soguduktan sonra yumusak bir havluyu iliklastirdiginiz bu suyun icine batirip yuzunuze koyun. Havlu soguyunca islemi tekrarlayin. Sonra temiz bir parca pamukla yuzunuzu silin.

  2-)

  Bir bardak sirkenin icine bir avuc kuru erik koyup 10 dakika kadar bekletin. Sonra erikleri sirkenin icinden cikartip sivilce uzerine surun.
  Yuzunuzu iyice yikadiktan sonra sivilce uzerini alkolle ovun ve kuruduktan sonnra cildinizi pudralayin.

  3-)

  Yarim su bardigi limon kolonyasinin icine bir avuc adacayi koyup 2 gun bekletin. Sivilce kuruyana kadar kucuk bir parca pamukla her gun sadece sivilce uzerine surun.
  Aksamlari yuzunuzu yari yariya sulandirilmis elma sirkesi ile silerseniz cildinizdeki lekelerede faydasi oldugunu goreceksiniz.

  Acil durumlar için bir parça pamuğa limon kolonyası dökün sivilceli bölgeye yaklaşık iki dakika uygulayın bu işlemi ginde 3 kez yapın iki gün içinde sivilceniz geçmiş olacak
+ Yorum Gönder