+ Yorum Gönder
Hayat Ve Yaşam ve Evlilik Hazırlıkları Forumunda Aldatılan ve aldatan eş neler yapmalı Konusunu Okuyorsunuz..
 1. HARBİKIZ
  Moderator

  Aldatılan ve aldatan eş neler yapmalı
  Aldatılan ve aldatan eş neler yapmalı?

  Aldatan kadın ve erkeklere öneriler: Hakikatin saklanmasını gerektiren tek durum, belki de aldatmaktır. Aldatan eş, bazen bunu itiraf eder. Bu, aldatılan eşi öldürmekten beterdir. ‘Ben seni 10 yıl önce aldatmıştım’ bile denmemelidir. Hatta diyelim seneler önce boşandığınız eşinizi gördünüz, ona bile ‘Seni aldatmıştım’ denmemelidir. Çünkü aldatıldığını bilmenin yarası, kolay kolay kapanmaz.
 2. ELMAS
  Bayan Üye

  Aldatılmayı kabullenmek zordur.Genelde aldatıldığını öğrenen erkek veya bayanlar öfkelerini kontrol altına alamazlar.Öfkeniz geçene kadar karşınızdaki insanla konuşmayın.Ayrıca aldatıldığını öğrenen kişilerin profesyonel yardım alması sağlık açısından önemlidir.
 3. Eleman
  Devamlı Üye
  Aldatma genellikle duyulmamış ise aile içerisinde ört pas ediliyor şayet duyulmuşsa kadına yapılan psikolojik baskı nedeni ile evlilik sonlandırılıyor. Aldatan eşler genellikle ilgi ve iletişim azlığından aldattıklarını söylerler.Seven erkek eşini sevmesine rağmen aldatabiliyorken eşini seven kadın aldatmamaktadır. Kadın aldatmaların da kadın eşine karşı olan sevgisini tamamen yitirmiştir.
+ Yorum Gönder