+ Yorum Gönder
Hayat Ve Yaşam ve Evlilik Hazırlıkları Forumunda Kış Düğünleri Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Asel
  Bayan Üye

  Kış Düğünleri
  Kış Düğünleri

  Kış Düğünleri hakkında bilgiler


  Boynu ve omuzları saran peluş ya da suni kürkten yapılmış yumuşak etoller, şallar, çarpıcı pelerinler ve straplez model gelinlikler kış düğünlerinin alımlı ve vazgeçilmez kombinasyonlarıdır. Damat siyah ya da beyaz kuyruklu bir smokin ve beraberinde buna uygun bir şapka ve palto giyebilir. Beyaz smokin giyinen damatlar için gri ya da gümüş rengi kravat ve yelek önerilir. Özellikle kış düğünlerinin vazgeçilmez gelin saçı olan şık bir topuz ve ışıl ışıl parlayan bir gelin tacı ve yumuşak bir manşon ile ısıtılan narin eller..

  Böylesi göz alıcı bir gelinlik seçtikten sonra saç ve makyajınız önerilerinden sonra kış düğününde kullanılması gereken büyülü renkler olarak kestane ve gümüş rengi, parlak koyu mavi, orman yeşili ve altın rengi ve tabi ki beyaz ve zümrüt yeşilini tavsiye ediyoruz. Doğru renk seçimi ve uyumlu kullanılmış renklerle hiç şüpheniz olmasın büyülü bir kış düğünü sizi bekliyor.

  Davetiyeler kış mevsimini temsil eden içerik ve imajlar yansıtabilirken davetiyede kullanılan görüntüler kış resimleri olabilir. Kullanılacak yazı rengi şüphesiz ki düğünün genelinde kullanacağınız renklerle uyumlu olmalıdır. Eğer düğün detaylarında beyaz, kristal ve gümüş kullanılmışsa davetiye yazısı da gümüş rengi olmalı ve gümüş kar tanaleri ile tercihe göre süslemeler yapılmalı. Düğününüzün her detayı birbiriyle uyum içinde olduğunda en özel gününüzün şıklığı ikiye katlanacaktır.

  Düğün dekorasyonunda ve gelin buketinde kullanacağınız çiçekler kış konseptine uygun olmalı ve beyaz renk seçilmelidir. Çam kozalakları, çobanpüskülü, ökseotu gibi değişik bitkiler düğünde yer alacak her türlü çiçek aranjmanı, düzenleme için kullanılabilir. Düğün dekoru için önerilerimiz olabildiğince çok yeşil ve beyaz çiçekler, beyaz ışık, buz salkımı süslemeli ışıklar, beyaz tüller ve kar taneleriyle süslenmiş masa örtüleri.
 2. SuSKuN bELa
  Devamlı Üye

  Aslında evlenecek olanların genelde tercih etmediği aylardan birisidir ama bence en güzel aylardan birisi olan kış ayında nikah yapmak daha bir güzel ve anlamlı kılar.
+ Yorum Gönder