+ Yorum Gönder
Müzik ve Tv ve Film Tanıtımları Forumunda Kekili'nin parmağındaki gizem Konusunu Okuyorsunuz..
 1. HARBİKIZ
  Moderator

  Kekili'nin parmağındaki gizem
  Kekili'nin parmağındaki gizem hakkında bilgi

  Alman Bild gazetesi ünlü oyuncu Sibel Kekili'nin yüzüğünün sırrını açıkladı.

  Kekili'nin parmağındaki yüzükte hayatta önem verdiği değerler ile gelecekle ilgili istekleri yazılı bulunuyor.

  Fatih Akın'ın "Duvara Karşı" filmi ile yıldızı parlayan Türk asıllı Alman oyuncu Sibel Kekili şu anda Güney Afrika'da yeni filminin çekimlerinde bulunuyor. Alman bulvar gazetesi Bild, Sibel Kekili ile yeni filmi hakkında bir söyleşi yaptı. Gazetenin söyleşide ilgisini çeken ve ön plana çıkardığı nokta ise Kekili'nin parmağına taktığı ve üzerinde yazı bulunan gümüş yüzüğü oldu. Ünlü oyuncu Kekili'nin sağ orta parmağına taktığı yüzükte kendisinin hayatta önem verdiği değerler ile gelecekle ilgili isteklerinin yer aldığı belirtildi.

  "Çalışmadan duramıyorum" diyen güzel oyuncu Sibel Kekili, "İş benim için disiplin ve özen demek. Başarılı olmak için insanın çok paraya ihtiyacı var" dedi.

  Altın Ayı ödüllü Duvara Karşı filmiyle elde ettiği ünü, daha sonra rol aldığı ‘Son Tren’ filmiyle sürdüremeyen Sibel Kekilli, bu kez televizyon dizisiyle adından söz ettiriyor.

  Kekilli, iktidar ve paranın konu edildiği ‘Mit Glanz und Gloria’ adlı dizide bir gazeteciyi oynuyor. ARD televizyonu adına ünlü Alman yönetmen Dieter Wedel tarafından Güney Afrika’da çekilen diziyle kendini yeniden gösterme fırsatı yakalayan Kekilli, Bild gazetesine özel röportaj verdi. Yönetmen Wedel’in oyunculuğunu göklere çıkardığı Kekilli, “Oyunculuk benim için çok önemli. Sadece oynarken içimdeki çocuğu kaybetmiyorum” dedi. Kekilli’nin son aşkının bir İskandinavyalı olduğunu öne süren Bild, ikilinin aynı ülkede yaşama-dıkları için internet ve telefonla görüştüğünü, sık bir araya gelemediğini de yazdı.
 2. Nesrin
  Devamlı Üye

  Almanyada bild gazetesi sibel kekilinin parmağında ki sırrı açıkladı. bu sırra göre sibel kekilinşn parmağın da bulunan gizemli bir yüzükte değer verdikleri ve geleceklten istedikleri yazılmaktaydı. bildiğiniz gibi sibel kekili duvara karşı filminde ün kazanmış bir oyuncumuzdur.
+ Yorum Gönder