+ Yorum Gönder
Müzik ve Tv ve Film Tanıtımları Forumunda Issız Adam filmi Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Suskun Karizma
  Devamlı Üye

  Issız Adam filmi
  Issız Adam


  Alper 30lu yaşlarda gurme sayılacak düzeyde yemek kültürü olan kendi restoranının sahibi iyi bir aşçıdır. Lüks yaşamayı seven işinde başarılı ama özel yaşantısını her gün farklı kadınlarla birlikte olarak düzene koyamamış hayatını; yaptığı yemekler günübirlik ilişkiler paralı kadınlar üçgeninde yaşayan birisi iken; Hayatının akışı bir gün Beyoğlu' nun arka sokaklarında aradığı eski plak için bir kitapçıya girmesiyle değişir.

  Ada 20' li yaşlarının sonlarında güzel çocuk kostümleri tasarlayıp diken Alper' in modern yaşamının aksine çok mütevazı hayatta fazla inişleri çıkışları olmayan genç bir kadındır. Bir gün eski bir kitabi bulabilmek için Beyoğlu' nda dolaşırken Alper ile ayni kitapçıya girer. Çapkın bir adam olan Alper Ada' nın güzelliğinden etkilenir ve Ada' yı takip etmeye başlar. Ada' nın aradığı kitabi bulmuştur. ilk sayfasına telefon numarasını yazar. Ada' nın işyerine kadar devam eden takip Alper' in tanışma bahanesiyle aldığı kitabı Ada' ya vermesiyle son bulur. Ada ve Alper' in yaşamlarında ilk defa karşılaştıkları tutkulu aşkın ilk sinyalleri bu kitapla başlar. Alper kopamadığı özgür hayatinin içersinde Ada' ya yer açmaya çalıştıkça yaşamının daraldığını fark eder. Aşkı ve özgürlüğü arasında kalan Alper' in sessiz çığlıklarını duyamayan Ada kendini aşkın rüzgârına kaptırmıştır bir kere; Ve yaşam bir kere daha aşk oyununun perdelerini Ada ve Alper için açacaktır.

  Issız Adam modern hayatın yalnızlaştırdığı insanları anlatan yemekler anneler eski şarkılar ve aşk üzerine bir film.


  Yönetmen : Çağan Irmak
  Senaryo : Çağan Irmak
  Oyuncular : Melis Birkan
  Yıldız Kültür
  Goncagül Sunar
  Gözde Kansu
  Cemal Hünal
  Aslı Aybars
  Efe Babacan
  Şerif Bozkurt
  Yapımcı: Mustafa Oğuz
  Gül Oğuz
  Görüntü Yönetmeni : Gökhan Tiryaki
  Tür: Dram / Romantik
  Süre :1 saat 45 dk.
  Gösterim Tarihi :7 Kasım 2008
 2. Eleman
  Devamlı Üye

  Isız adam Alper çok iyi bir aşçı ve aynı zamanda günü birlik maceralar yaşayan belli bir düzeni olmayan biri iken bir kitapçıda adaya rastlıyor ve büyük aşk başlıyor. Ada daha sade bir hayat yaşamakta çocuklara kostümler dikmektedir Alper Adaya aşık olur belli bir süre beraber yaşayan ikili daha sonra Alperin eki özgür günlerine dönme isteği ile her şey son bulur ama iki tarafta birbirini unutamaz.
+ Yorum Gönder