+ Yorum Gönder
Sağlık Merkezi ve Fizik Tedavi Forumunda Multiple Skleroz (Ms) Rehabilitasyonu Nedir Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Multiple Skleroz (Ms) Rehabilitasyonu Nedir
  Multiple Skleroz (Ms) Rehabilitasyonu Nedir kısaca

  Lütfen arkadaşlar bana hemen Multiple Skleroz (Ms) Rehabilitasyonu hakkında bilgi verir misiniz?  Hakkında Kısaca Yazılar

  • Diyar
   Yeni Üye

   Multiple Skleroz (Ms) Rehabilitasyonu

   Multiple Skleroz (Ms) Rehabilitasyonu.jpg

   Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ile Türkiye MS Derneği’nin ortaklaşa yürütecekleri çalışmayla, yalnız ve yoksul Multipl Skleroz(MS) hastaları için ya kendi evlerinde ‘ünite’ kurulması ya da ‘Özel MS Evleri’ kurulması öngörüldü. Türkiye Nöroloji Derneği (TND) Yönetim Kurulu Üyesi ve MS Derneği Danışma Kurulu Üyesi Prof. Dr. Rana Karabudak, MS hastalarının her zamanki gibi yanında olacaklarını belirterek, “Bundan sonra MS hastaları çok daha yakından takip edilebilecek.” dedi.

   Türkiye Multilpl Skleroz Derneği, Multipl Skleroz(MS) Günü dolayısıyla mayıs ayı boyunca planladığı organizasyonlarından birini ‘MS için farkındalık günleri’ adı altında Ankara’da düzenledi. Hasta ve hasta yakınları ile doktorları buluşturan bu etkinliğe Türk Nöroloji Derneği (TND) Yönetim Kurulu ve MS Çalışma Grubu Üyesi ve MS Derneği Üyesi Prof. Dr. Rana Karabudak, MS Derneği Ankara Şube Başkanı Doç. Dr. E. Belgin Koçer ve Fizyoterapist Prof. Dr. Kadriye Armutlu, MS Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri Aşir Nadar, Nazire Yıldırım, Doç. Dr. Nurinnisa Usul ve Avukat Dilek Saygılı katıldı.

  + Yorum Gönder