+ Yorum Gönder
Eğitimle ilgili Bilgiler ve Forumacil Misafir Soruları Forumunda vegas 2 oyununda tenis kortu sahası var helikopter sürekli ateş ediyor oo bölüm nasıl geçilecek Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  vegas 2 oyununda tenis kortu sahası var helikopter sürekli ateş ediyor oo bölüm nasıl geçilecek
  vegas 2 oyununda tenis kortu sahası var helikopter sürekli ateş ediyor oo bölüm nasıl geçilecek 2. Gizliyara
  FoRuMaciL Security

  Sadece gerçek bir lider, yenilginin karanlık ormanlarına dalar ve zaferin ışığında ortaya çıkar!

  Vegas 2'de, ilk oyunun hemen ardından meydana gelen olayları araştırmak ve gerekli müdahaleyi yapmakla sorumluyuz. Terörist güçler işgali altında olan şehirdeki mekanları bir bir temizlemeli, rehineleri kurtarmalı ve en önemlisi büyük çapta hazırlanan bombalı eylemleri durdurmalıyız. İlk oyundaki Vegas’ın renkli dünyasına nazaran, yeni oyunda daha çok arka sokaklarda, harabelerde ve eski fabrikalarda operasyonlarda bulunuyoruz. İlk görev itibariyle beş yıl öncesine dönüyor, Vegas’a daha sonra ayak basıyoruz. Bu kez yöneteceğiniz adam ne eski bir karakter, ne de takıma yeni katılmış bir acemi. Bu kez başrolde kendi hazırladığınız, tamamen size özgü bir karakter var.

  İlk oyundan bir yıl sonra raflarda olan Vegas 2 için belki de en çok merak edilen soru, ne gibi değişimler getirebilir? Vegas 2'de bildiğimiz modlar mevcut. Toplamda 25 bölümden oluşan senaryo modu, 13 bölümden oluşan terörist avı modu, Co-op ve Multiplayer. Yapımcılar ellerindeki oyunda köklü bir değişikliğe gitmemiş, aksine eksik yönleri tamamlayarak ve yeni eklenen özelliklerle ortaya daha da iyi bir iş çıkarmışlar. İlk etapta oyun boyunca yöneteceğimiz karakter için bir tasarım ekranı bulunuyor. Giysiler, gözlük, saç kesimi, yüz şekli ve daha fazlasını bu ekranda düzenleyebiliyoruz.
+ Yorum Gönder