+ Yorum Gönder
Eğitimle ilgili Bilgiler ve Forumacil Misafir Soruları Forumunda TURKCELL - Kadın ve Yaşam Paketi Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  TURKCELL - Kadın ve Yaşam Paketi
  türkcell kadın ve yaşam iptali 2. IŞILAY
  Devamlı Üye

  Kadın ve Yaşam Paketi Hakkında Bilgi

  Moda, dekorasyon, sağlıklı beslenme ve pratik bilgiler konularını takip ediyorsanız, Kadın ve Yaşam Paketi size göre!

  Kullanım
  Kadın ve Yaşam Paketi ile pratik yemek tarifleri, sağlıklı yaşam önerileri, sezonun moda giysileri, güzellik ve bakım bilgileri sizlere sunuluyor!
  Kadın ve Yaşam Paketini, YASAM yazıp 2222'ye göndererek ÜCRETSİZ başlatabilirsiniz.

  Paketinizi iptal etmek istediğinizde IPTAL YASAM yazıp 2222'ye gönderebilirsiniz.


  Kadın ve Yaşam Paketi kapsamında paylaşılanlar sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgilerin kullanımından kaynaklanan her türlü sorumluluk kullanıcılara aittir.

 3. FERAY
  Devamlı Üye
  Türkcell Servisleri

  Akıllı Kadınlar Kulübü ile size özel servislerden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.


  Kadın Yaşam paketi ile moda, yemek, “Bugün ne pişirsem?” gibi dertlerinize çözüm olacak yemek tarifleri ve püf noktalar, ücretsiz olarak cebinize gelir.
  Kadın yaşam paketindeki tüm kategorilerden çıkmak isterseniz IPTAL YASAM yazıp 7777’ye ücretsiz göndebilirsiniz.

  Sevdiğiniz diziler ve oyuncularla ilgili ücretsiz bilgiler almak için Akıllı Kadınlar Kulübü'ne özel ‘Dizi Paketi’ne abone olabilirsiniz. Abone olmak için DIZI yazıp 7777’ye gönderebilirsiniz.
  Akıllı Kadınlar Kulübü üyelerine günlük burç yorumları ÜCRETSİZ! YILDIZ yazıp 7777'ye göndererek aboneliğinizi başlatabilirsiniz.

  “Bebeğimi Beklerken” paketiyle hamileliğiniz boyunca merak ettiğiniz her şey ve danışmak istediğiniz soruların cevapları, her gün ücretsiz olarak cebinize gelir. Abone olmak için HAMİLE yazıp 7777’ye göndermeniz yeterli.

  Bebeğiniz mi oldu? “
  Bebeğim Büyürken” paketi ücretsiz olarak 0-24 ay arası bebeğinizin sağlıklı büyümesine tavsiyeler ve faydalı bilgiler sunarak destek oluyor. Abone olmak için BEBEK yazıp 7777’ye ücretsiz kısa mesaj gönderebilirsiniz.
  Servisin kesintisiz sunulabilmesi açısından, sadece bu servis kapsamında gerekli olan verileriniz servis aboneliğiniz süresince ilgili iş ortağı ile paylaşılacaktır.
+ Yorum Gönder