+ Yorum Gönder
Eğitimle ilgili Bilgiler ve Forumacil Misafir Soruları Forumunda savaşın yaşama hakkı tehdit ettiğine dair poster Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  savaşın yaşama hakkı tehdit ettiğine dair poster
  savaşın yaşama hakkı tehdit ettiğine insanların dikkatini çekmek için poster lütfen yardımcı olurmusunuz? 2. HARBİKIZ
  Moderator

  savaşın yaşama hakkı tehdit ettiğine dair poster


  savaşın yaşama hakkı tehdit ettiğine dair poster.png

  savaşın yaşama hakkı tehdit ettiğine poster.png

  savaşın yaşama hakkı tehdit.jpg

  Kaç milyon çocuk , erkek , bayan ölüyor ? Günümüzde ''Savaş'' kavramı bir çok kişi tarafından futbol maçı olarak görülüyor.
  Skorlar ise öldürdükleri insanlar oluyor.

  Ne kadar acı bir durum !

  Savaş zorbaların acımasızca ve zalimce kullandığı bir araçtır. Sadece bir kaç litre petrol için binlerce hatta milyonlarca masum insan ölüyor. Savaşın olduğu bir yerde kim olmak ister ?
  Genel olarak herkes ''Kimse istemez'' diyecektir çünkü orada belirli bir mutluluk yoktur. Mutsuz olduğunuz bir yerde durmak ister misiniz ? Savaş , oldukca acımasız bir araçtır ve bu gereksiz araç o bölgede yaşayan bütün insanların yaşama hakkını tehdit ediyor. Savaş ortamında iseniz , emin olun bu savaştan sizlerde etkilenirsiniz . Savaşın olduğu yerde yaşama hakkının olması gerçekleşen savaşlara göre çok küçük bir orandır.
  Savaşların Tek Sorunu ihtiyaçlardan mı çıkıyor. Bazen de siyasi , ekonomik , ve tarihsel bakımdan daha gelişmiş ülkeleri devirmek için kullanılan bu acımasız araç (savaş) tercih ediliyor. Bunu Unutmayalım Kavgayla , Savaşla , Küfürle , Kırıcı Sözle (v.b) ile hiç bir yere varılmaz. Bu gibi sorunları çözmek için konuşmak , tartışmak , eleştirmek gerekir.
 3. Ziyaretçi
  aslında bu bir cevap değil banada lazım ama bana resim yerine daha değişik şeyler lazım yardım edermisiniz ( söz gibi )
 4. Ziyaretçi
  Yaşama Hakkı, kişinin fiziksel varlığının sürdürebilmesinin güvencesini oluşturan insan hakkıdır. bunu yazın bende yazdım çok güzel bence..

+ Yorum Gönder


yaşama hakkı