+ Yorum Gönder
Eğitimle ilgili Bilgiler ve Forumacil Misafir Soruları Forumunda renklerin insanlar üzerindeki etkisi slayt gösterisi indir Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  renklerin insanlar üzerindeki etkisi slayt gösterisi indir
  slaytımı indiremiyorum 2. IŞILAY
  Devamlı Üye

  Hayatımızda Renklerin Önemi
  Renklerin insanların üzerinde bıraktığı etkileri zaman zaman duymuşsunuzdur.
  Hayatımızda karşılaştıgımız örnekler ve öğrendiğimiz bilgiler doğrultusunda bazı sonuçlar elde edilmiştir. Eğer bir restoran açacaksanız, şirketinizi dekore edecekseniz veya bir logo tasarlayacaksanız bu yazıyı okumanız gerekior.
  Çünkü, Kansas Üniversitesi sanat müzesinde bir araştırma için halının altını elektronik bir sistemle donatmışlar, duvar rengini beyaz ve kahverengi olarak değişebilir yapmışlar.
  Arka fonda beyaz kullanıldığında, insanlar müzede yavaş hareket etmiş, daha uzun süre kalıp, daha fazla alanda dolaşmışlar. Arka fon kahverengiye döndüğünde ise, insanlar müzede çok daha hızlı hareket edip, daha az alan dolaşmış ve müzeyi çok daha kısa sürede terketmişler.
  O yüzden dünyadaki fast food restaurantlarının hepsinin sandalyeleri ve masalari kahverengi, duvar boyalari ise kahverengi – sampanya – pembe karışımıdır. Hiç bir fast foodcunun duvarını beyaz göremezsiniz.
  Renklerin insanlar üzerindeki yadsınamaz etkisini farkeden batılı şirketler bunu iş yaşamında sıklıkla kullanmaktadırlar.
  Bu yüzden renklerin insan üzerinde inanılmaz bir etkisi vardır
  Hayatınızın hep renkli olması dileğiyle ….

+ Yorum Gönder


renklerin insanlar üzerindeki etkisi slayt,  renklerin insan üzerindeki etkileri sunum,  renklerle ilgili slayt gösterisi,  renklerin insan psikolojisi üzerindeki etkisi slayt,  renklerin etkileri ile ilgili slaytlar,  renklerin insan üzerindeki etkisi slayt