+ Yorum Gönder
Eğitimle ilgili Bilgiler ve Forumacil Misafir Soruları Forumunda MYO Bilgisayar Programcılığı örnek staj defteri Lazım Konusunu Okuyorsunuz..
 1. akgulumsun
  Yeni Üye

  MYO Bilgisayar Programcılığı örnek staj defteri Lazım
  Acilen MYO BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI STAJ DEFTERİ ÖRNEĞİNE İHTİYACIM VAR. 2. The_MEncH
  Özel Üye

  Eğer staj yaptığınız yerde, staj defterine yazacak bir şey yapmıyorsanız yaptıklarınız yeterli gelmiyorsa kafanızdan senaryolar üretin, onları yapın, yaptığınız işi başarın. Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama bölümünü Staj defteri olayını gözünüzde büyütmeyin. Belirgin bir şekilde yaptığınız işlerde saçmalamazsanız kabul edilecektir. Emin olun. Stajınızın ilk günü iş arkadaşlarınızla tanışın, iş ortamındaki malzemeleri tanıyın, ofisi tanıyın. Gittik arkadaşlarla tanıştım şöyle yaptım böyle yaptım yazın. Stajınızın her günü için ayrılan sayfaya 10 satırdan az yazmamaya gayret gösterin.


  Stajınızın ilk günü iş arkadaşlarınızla tanışın, iş ortamındaki malzemeleri tanıyın, ofisi tanıyın. Gittik arkadaşlarla tanıştım şöyle yaptım böyle yaptım yazın. Stajınızın her günü için ayrılan sayfaya 10 satırdan az yazmamaya gayret gösterin.

  Sonraki günlerde kendi kendinize problem yaratın ve çözüme kavuşturun. Mesela bilgisayarın sesi çıkmasın ertesi gün bilgisayar kendiliğinden kapansın, sonra internete bağlanmasın. Eğer aklınıza sorun gelmezse format atın, driver yükledim gerekli programları yükledim vs. Zorda kaldıkça format attım yazın. Yazılım konusu da yazmanız gerekirse bir gün müşteri kayıt formu oluşturdum diyebilir, ertesi 2. gün müşteri düzenleme tablosuyla uğraştım yazabilirsiniz. Üretmiş olduğunuz senaryoları uygulayın ve sonuçlarınızı defterinize yazın. Aksi halde staj sınavlarında zor durumda kalabilirsiniz. Veya bazı problemleri iki kere yazın ama tabii ki yazdıklarınız denedikleriniz diğerinden farklı olsun.
+ Yorum Gönder


bilgisayar bölümü staj dosyası örneği,  bilgisayar bölümü staj dosyası konuları,  bilgisayar staj dosyası örnekleri 2011,  staj dosyası örnekleri bilgisayar bölümü,  staj dosyası,  bilgisayar bölümü staj dosyası örnekleri