+ Yorum Gönder
Eğlence ve Muhabbet ve Forumda Başlığı Olmayan Konular Forumunda kahin vanga Konusunu Okuyorsunuz..
 1. erol ker
  Üye

  kahin vanga
  Bulgaristanlı Kahin Vanga Biyografisi

  Gerçek adı Vangelina Pandeva olan Baba Vanga, 1911 yılında dönemin Osmanlı İmparatorluğu hakimiyetinde olan Bulgaristan’da (şimdiki Makedonya) doğdu. 13 yaşında sele kapılarak toprak altında kaldı. İki gözü de iltihaplanıp kapandı. Bu kazadan sonra geleceği okumaya başladı. Dokunduğu her şeyi tüm ayrıntılarıyla tarif ediyor, bastığı toprakta yıllar önce ne olaylar geçtiğinin hepsini söylüyordu. Ünü arttıkça Bulgar devletini bir organı gibi çalışmaya başladı. Aylık maaşa bağlandı. Bilim adamları görüşmek isteyenlerin randevularını ayarlamaya başladı. Kehanetlerin hepsi Bulgar hükümeti tarafından kaleme alındı. Kayıtlara göre ünlü kahini zamanında Nazi lideri Adolf Hitler bile ziyaret etti. Hitler’in bu görüşmeden çok sinirli çıktığını söyleniyor. Baba Vanga 1996 yılında 84 yaşındayken öldü.


  Kehanetleri:


  ABD’ye 11 Eylül 2001′deki terör saldırısını 12 yıl öncesinden bilen Bulgar kâhin Vanga ölümünden iki yıl önce Rusya bir gün dünyaya hâkim olacak demişti.

  11 Eylül saldırıları, Kursk faciası, ve Rusya’nın Gürcistan’ı işgal edeceğini bilen Baba Vanga Amerika’ya dair şu kehanetlerde bulundu:

  “Amerika Birleşik Devletleri’nin 44’üncü başkanı (Yani George Bush’tan sonraki başkan) siyah olacak. Bu Amerika’nın göreceği son lider olacak. Çünkü siyahi liderin göreve gelmesinden kısa bir süre sonra ülke büyük bir ekonomik krize girecek.

  Kuzey ve güney eyaletler arasında anlaşmazlık çıkacak. Endonezya karışacak. Tüm bunlar Üçüncü Dünya Savaşı’nı başlatacak… Üçüncü Dünya Savaşı’nda ilk kez atom bombası kullanılacak.  Birçok Kehaneti Var…

  Hayattayken kehanetleri Bulgar hükümeti tarafından kaleme alınarak saklanan Baba Vanga’nın kehanetlerinin yüzde 80’i doğru çıktı. 1989’da Rus televizyonuna “İki çelik kuş kulelere çarpacak gökyüzü aydınlanacak, (11 Eylül saldırıları) Kursk (2000 yılında 118 Rus askerine mezar olan denizaltının adı) su altında kalacak bütün dünya arkasından ağlayacak, dedi. Kahin 1994 yılında da ” Vladimir’in zaferi dünyada herşeyi eritecek. (Gürcistan savaşı). İklimler değişecek (küresel ısınma). Rusya ayakta kalacak ve dünyaya hakim olacak” demişti.

  YENİ KEHANETLERİ
  2008 - 4 ülkenin 4 devlet başkanına suikast girişiminde bulunulacak. Bu 3. Dünya Savaşı’nın başlama sebeplerinden biri olacak.
  2010 - 3. Dünya Savaşı Kasım 2010′da başlayacak ve 2014′e kadar sürecek.
  2011 - Radyoaktif dalgaların yoğunlaşması nedeniyle hayvan ve bitkiler yok olma noktasına gelecek. Müslüman ülkeler kimyasal savaşla Avrupalıları yok edecek.
  2014 - İnsanlığın yarısı kanserle boğuşacak.
  2016 -Avrupa’nın nüfusu azalacak
  2018 - Dünyanın yeni hakimi Çin olacak. Çin ekonomik olarak güçlenecek.
  2043 - Müslüman bir devlet yeniden Avrupa’nın tek hükümdarı olacak.
  2046 - Tedavi edilmeyecek organ kalmayacak. Hastalıklı organın yerine yenisi yapılacak.
  2076 - Bütün dünyada sınıfsız komünizm sistemi yerleşecek.
  2088 - Bütün hastalıklar bir kaç saniyede tedavi edilecek.
  2097 - Çabuk yaşlanmanın önüne geçilecek.
  2167 - Yeni bir din
  2304 - Ay’ın sırrı, gizemi çözülecek.
  3797 - End of the world - Dünyanın sonu… Başka bir gezegende insan yapımı yeni bir hayat başlayacak.
 2. ÖZGEN
  Üye

  Yaşadığı yerde sel olan ve sel felaketi sırasında toprağa gömülüp gözlerini kaybeden kahin, zamanla gözleri kapalı olmasına rağmen bir çok şey hakkında bilgi verip gelecek hakkında bilgi vermiştir.
+ Yorum Gönder


kahin vanga