+ Yorum Gönder
Eğlence ve Muhabbet ve Forumda Başlığı Olmayan Konular Forumunda Sevgililer Günü İçin İlginç Hediye Fikirleri Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  Sevgililer Günü İçin İlginç Hediye Fikirleri
  Sevgililer Günü İçin İlginç Hediye Fikirleri

  sevgililer günü için hediyeler.jpg

  Mücevher ve Takılar:
  Mücevherin nesi ilginç dediğinizi duyar gibiyim. Sevgililer gününde mücevher veya takı hediye etmek oldukça klasik olabilir ancak mücevher ve takılar arasında sadece sevgililer gününe özel ilginç tasarımlar bulmanız mümkün. Bütçenize göre pırlanta modellerinden gümüş kolyelere kadar sevgilinizin hoşuna gidebilecek modeller bulabilirsiniz. Kalp şeklinde bir kolye ucu, isimlerinizin yazılı olduğu bir bilezik, erkekler içinse yine isimlerin bulunduğu bir kravat iğnesi her iki tarafında hoşuna gideceği bir hediye olabilir.

  Şişedeki Mesaj: İlginç bir sevgililer günü hediyesi bulmak için illa bir servet harcamanıza gerek yok. Üzerinde etiket veya bir yazı olmayan cam bir şişe alın, içine el yapımı veya çok şık bir kâğıda sevgilinizi ne kadar çok sevdiğinizi kendi cümleleriniz ile yazın, üzerine sık kullandığınız ve sevgilinizin en çok sevdiği parfümden sıkın. Daha sonra şişeyi kırmızı tercihen kadife bir çantaya koyun. İsterseniz mesaj kâğıdını koymadan önce şişenin tabanına bir kaç kırmızı gül yaprağı da yerleştirebilirsiniz.

  İlk Buluşma: Sevgilinizle nerde nasıl tanıştığınızı ayrıntılarıyla hatırladığınıza eminiz. Bu günden sakladığınız sinema bileti koçanı, konser bileti gibi bir hatıranız varsa çok romantik bir hediye olacaktır. O geceden herhangi bir hatıra saklamadıysanız onu aynı yere tekrar götürerek o ilk öpücüğü tekrar canlandırabilirsiniz. İlk tanıştığınızda ya da ilk randevunuzda yaşadığınız komiklikleri anarak güzel bir gece geçirmeniz mümkün
 2. DİLAN
  Üye

  Sevgililer günü, insanların sevgilerini bir kez daha göstermek ve sevdikleri insanı mutlu etmek amacıyla hediye ve sürprizlerle göstererek kutladıkları gündür.
+ Yorum Gönder